Eladó lakás 40 millióig (4694 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 694 db
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (15486779)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan lakást keres Kiskunfélegyházán, ami akár azonnal költözhető és nem kell rögtön a felújítással kezdeni, akkor ez a laká...
34 500 000 HUF
627 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (93337629)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bomba ár! ! Igazi ritkaság! Belső kétszintes, földszinti tégla lakás, extra nagy, 12nm-es terasszal eladó! MŰSZAKI: -Műanya...
37 900 000 HUF
653 448 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (96795496)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, udvari kislakás eladó a Nádasdy Ferenc utcábanLeendő tulajdonosát várja ez a 26 négyzetméteres teljeskörű felújítás...
25 000 000 HUF
961 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78712462)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45576643)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Eger eszéki városrészében egy 60 m2-es, két szobás, első emeleti lakást, amely kiváló lehetőséget kínál minda...
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (93737349)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa belvárosi részén eladó 2 lakásból álló ingatlan. a 3 szobás, 105 nm-es, földszinti lakás 6 lakásos társasház földsz...
32 000 000 HUF
304 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (19367322)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti téglalakás AJKÁN Eladásra kínálunk egy nagy erkélyes, 53 m2-es első emeleti lakást Ajkán, amely megfelel az új, 3...
33 500 000 HUF
632 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (29789732)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55829942)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (88446342)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (47456732)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (59639538)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd jól megközelíthető, nyugodt részén, a Csatári városrészben eladó, 59 m2;-es, magasföldszinti elhelyezkedésű lakás, am...
38 950 000 HUF
660 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37352974)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 54 nm-es, 1 + 2 félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobá...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (12634244)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37356133)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (39779696)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis lakás, kis erkély Jánossomorja központjában, 1622 nm-es telken, 2026. December 31. -I átadással épülő, 13 lakást és 2 üzle...
36 380 400 HUF
983 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47279489)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Gyárvárosban, az Ipar út és a Puskás t. Út sarkán, ipari környezetben, téglaépítésű társasházban i. Em-i, 38 nm-es, 1 szob...
30 900 000 HUF
813 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77365559)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan jellemzői: - Tégla építésű társasház - 61 m2 - 2+1 félszoba - Tágas nappali - a félszoba a konyhával és a kisebbik...
18 900 000 HUF
309 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentgotthárdi panel lakás hirdetés (42975395)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az osztrák határ melletti városban eladó egy 57 m²-es, 2 szobás lakás a 4. emeleten. A lakás legnagyobb előnye a panoráma: az...
30 000 000 HUF
526 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal