Eladó lakás 40 millióig (4697 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 697 db
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (48454373)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető lakás Ajkán-kiváló ár-érték arány! Ajkán a Vájár utcában eladó egy 42nm-es praktikus elosztású lakás...
26 500 000 HUF
630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (59474172)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rétság kedvelt részén, a Radnóti utcában kínálunk megvételre egy nagypolgári hangulatú, tégla építésű társasházi lakást. a háro...
38 900 000 HUF
748 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyoroszi tégla lakás hirdetés (65323482)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagyoroszi csendes, rendezett részén, a Kertész utcában kínálunk megvételre egy 75, 1 m²-es, felújított állapotú lakást egy min...
34 000 000 HUF
453 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33737633)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43175424)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertváros csendes, nyugodt utcájában a Siklósi úton, egy két szobás, negyedik emeleti, erkélyes lakás! Ha olyan otth...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (33333923)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon vagy befektetés? Tiszaújvárosban most mindkettő lehetséges! Zöldövezeti nyugalom, mégis minden elérhető közelségben Tisz...
19 500 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (41574883)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas otthon, kilátással – 3 szobás lakás a Szentpéteri-kapuban! Miskolc egyik legpraktikusabb részén, a Szentpéteri-kapu elej...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77753944)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Malomszög utcában, egy liftes társasház 9. emeletén várja új lakóját ez a teljes körűen felújított, 35 m²-es lakás. Miért fo...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (42263564)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai tégla lakás hirdetés (56557527)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Rudabánya csendes részén felújított, erkélyes, 51 m2-es, 1+1 félszobás tégla építésű lakás eladó. a lakás műanyag hőszigetelt a...
9 500 000 HUF
186 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki tégla lakás hirdetés (45344484)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Putnok 123 m2-es, kertkapcsolatos társasházi lakás eladó! Az ingatlan a település központjában,...
13 600 000 HUF
110 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (53637554)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (38143427)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (52474536)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (47664645)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jelentős ÁRCSÖKKENÉS! ! ! 38. 450. 000, - Ft helyett 37. 590. 000, - Ft Földszinti, 2, 5 szobás, részben felújított lakás el...
37 590 000 HUF
637 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47767549)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén- erkélyes na...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35897375)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88437323)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52996433)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertváros csendes, nyugodt utcájában a Siklósi úton egy két szobás, negyedik emeleti, erkélyes lakás. Ha olyan ottho...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal