Eladó lakás 40 millióig (4694 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 694 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37649887)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadivárosban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén- erkélyes nap...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (84552456)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa kertvárosi részén, lakóparkban négy különálló lakóépületben található ingatlanok eladóak. Épületenként két nagyobb ...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (94337193)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben eladó, lakótelepen, egy 56 négyzetméteres, panel lakás, 2 külön nyílós szobákkal, klímás, 4. emeleti erkélye...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei egyéb lakás hirdetés (27569928)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pest vármegye, Tápiószele vasútállomás közelében átlagos állapotú sorházi lakás Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 62...
12 900 000 HUF
208 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (99439642)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs belvárosában, az Ady Endre utcában eladó egy 24 m2-es, felújítandó garzonlakás, kiváló elhelyezkedéssel. A Széchenyi tér ...
25 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (66567573)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74697496)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45543275)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (24763443)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180073 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Eladó e...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (23996831)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179930 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Nagykaniz...
27 900 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59766645)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség Pécs-Ledinán barátságos garzon új gazdáját várja! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt Ledina városrészén egy 28m²...
29 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (36737735)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc egyik rendezett, kedvelt belvárosi részén, a 2005-ben épült Dorottya lakóparkban kínálok megvételre egy háromszintes tá...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (79323394)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Széll Kálmán utcában egy 53 nm-es, kétszobás, déli fekvésű, erkélyes téglalakás a harmadik emeleten. a lakás átlagos ál...
35 400 000 HUF
667 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (44446552)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Tapolca szívében egy 54 m2 alapterületű 2 szobás, erkélyes lakást. KIEMELT megbízás az otthon centrum KÍNÁLA...
31 900 000 HUF
590 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi panel lakás hirdetés (54924747)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás Mohácson, belváros közelében! Jó kisugárzású, 2. emeleti, részben felújított lakás zárt, rendezett lépcs...
32 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47987433)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön, a  Család utcán eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás egy 4 emeletes, panel falazatú társas...
37 500 000 HUF
694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63565487)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Család utcában kínálunk eladásra egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást egy 4 emeletes, panel falazatú társash...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49276528)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomás közelében, a Toldi utcán, 54 nm-es, 2 szobás, étkezős, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal