Eladó lakás 40 millióig (4705 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 705 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25429324)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal ELADÓ! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49533249)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74125463)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában megvételre kínálunk egy 51 m2 hasznos alapterületű, 4 emeletes társasházépítésű 3. emeleti lakást amely a ...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57295158)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 55 nm-es lakás, amely részleges felújításon esett át, így...
15 900 000 HUF
289 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (26535927)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 53 nm-es, erkélyes lakás, amely részleges felújításon ese...
15 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (33643575)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Mohácson, a közkedvelt Radnóti lakótelepen! Mohács egyik kedvelt, csendes és rendezett részén eladásra kínálok eg...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (34699775)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (97948416)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes, 4. emeleti, panorámás kilátással rendelkező lakás. Csendes utc...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (73744297)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180021 hivatkozási számú oroszlányi társasházi lakás. Oroszlány ked...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45538973)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású 2 szobás lakás a Béke városrészben, Azonnal költözhető Dunaújváros Béke városrészben, a Tavasz utca el...
31 900 000 HUF
678 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (84743899)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Móricz Zsigmond utcán eladó 54 m2-s kettő különnyíló szobás, nagy konyhás, külön fürdőszoba és wc, erkélyes, mért ...
38 500 000 HUF
712 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi panel lakás hirdetés (36743556)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 45 m²-es panel lakás eladó Mohácson! Mohácson a Horváth Kázmér utcában eladó egy 4. emeleti, 45 m²-es, felújított ...
29 000 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32124535)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Debrecenben az Ibolya utcában eladó, felújított 23 m2-es, 1 szobás garzonlakás a 3. emeleten. Minimális re...
39 900 000 HUF
1 734 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkakötönyi tégla lakás hirdetés (84838694)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1800 Infó: Beke Arleta Harkakötöny központjában 1 emeleti 2 szobás lakás garázzsal eladó Eladó Harkakötöny ...
15 990 000 HUF
313 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (93778245)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Széchenyivárosban egy 34 nm-es, első emeleti, erkélyes lakást, amely felújítást igényel, így új tulajdonosa sa...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (85378263)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baja belvárosától kb. 1. 5 Km-re, az Aldi közelében, egy 6 lakásos társasház 1. emeletén kínálok megvételre egy 68 m²-es, napfé...
37 990 000 HUF
558 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (44781263)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baján, rendezett városi környezetben kínálok eladásra egy 54 négyzetméteres, két szobás, részben felújított panel lakást, amely...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (41719428)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 42 nm-es, 3. emeleti, 2 szobás a 3%-os hitelre is alkalmas lakást Mosonmagyaróváron. Az ingatlanhoz tartoz...
31 900 000 HUF
759 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54453752)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljeskörűen felújított galériás garzon a VIII. kerületben, a Népszínház utcában Szép állapotú társasház földszintjé...
37 600 000 HUF
2 211 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal