Eladó lakás 40 millióig (4703 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 703 db
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (27363427)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla lakás a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt közvetlen k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (92491271)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok, belvárosában a Kossúth téren a városházával szemben eladó egy első emeleti felújjításra váró, két szobás egyedi gázfűt...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pásztói tégla lakás hirdetés (34687924)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pásztón, a Csillag téren egy 4 lakásos társasházban található lakást. A földszinti, 40 m²-es otthon panorám...
37 000 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (51343339)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű,...
23 900 000 HUF
1 593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73442949)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! A helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, fo...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42547539)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi ré...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (49959772)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178330 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó 28 négyzetmét...
22 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (43927415)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem, Szeged belvárosában egyedülálló lokációs adottságokkal rendelkező felújítandó 33 m²-es lakást kínálunk ela...
23 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (52441723)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kőszegen kínálok eladásra egy 40 nm-es földszinti téglalakást. a villany és a vízhálózat felújítása már megtörtént. Ablakok cse...
19 500 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bezenyei tégla lakás hirdetés (33443533)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó új építésű, azonnal költözhető lakás Bezenyén! Bezenyén kínálunk megvételre egy 33, 16 m²-es, új építésű társasházi laká...
33 600 000 HUF
1 018 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74449435)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42877627)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53473377)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (18724476)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69744864)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (95874184)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (97535951)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely egyik kedvelt városrészén, a Derkovits ltp. -En kínálunk eladásra egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Az ing...
37 900 000 HUF
689 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (17495436)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a Széchenyi város szívében! Széchenyi város egyik közkedvelt részén kínálunk eladásra egy 35 m²-es, e...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb lakás hirdetés (38962233)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegye Kiskunhalas városközpontjához közeli utcában eladó egy 47 m2-es társasházi, vegyes falazatú lakás. Az önál...
15 900 000 HUF
338 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (53552875)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskunhalas belvárosában, kiváló helyen vállalkozás céljára is alkalmas, felújítandó, földszinti lakás eladó. Az ingatlanban ké...
22 900 000 HUF
424 074 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal