Eladó lakás 40 millióig (4703 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 703 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34877924)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Vasútállomás közelében, a Huszársoron eladó egy 68 nm-es, 2 szoba, étkezős, földszinti elhelyezkedésű lakás, 3 s...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési egyéb lakás hirdetés (49439797)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Békés vármegyében, Békésen, zöldövezeti környezetben, a Körös mellett egy 56 m²-es, 2 és fél szobás, 2. emelet...
21 500 000 HUF
383 928 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (32498569)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szolnokon, a kedvelt Tallinn városrészben, az új építésű Boglárka utcai lakóparkban, lakások eladók. Ez Szolnok csendes, közk...
30 400 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (34953746)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak készpénzes VEVŐKNEK! Eladó felújított lakás Dunakeszi központi részén, a főút mentén! Dunakeszi frekventált, központi ...
36 900 000 HUF
802 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (49274393)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínálja a következő ingatlant! Szolnokon, a belváros közelében, a Thököly úto...
39 900 000 HUF
767 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (78546259)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belváros közelében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 57 m2-es panorámás lakást! 2 Szoba...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (16967374)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (78868278)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (88232243)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
20 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31343323)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás el...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21147661)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44935932)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom 19. kerületi felújított panel lakásomat. Kispest Fő utca 7. 1 Emeleten található. Amit tudni kell rola: 53...
1 000 000 HUF
18 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33833447)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tehermentes, erkélyes, jó állapotú, 61 nm lakás vár! Ritka lehetőség! Ne hagyd ki! A lakótelep társasházában szép panorámáva...
31 200 000 HUF
511 475 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (24189954)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet! Eladásra kínálunk egy második emeleti, 58 m²-es otthont Ózdon, az Árpád Ve...
9 300 000 HUF
160 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királdi tégla lakás hirdetés (75337773)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt, békés környezetben távol a város zajától, Királdon egy másfél szobás teljesen felújított lakást kínálnak eladásra. Fel...
9 500 000 HUF
220 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (37252398)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Ózdon a kórház közelében a Bartók Béla úton egy 4 lakásból álló házat. Az ingatlan felújítandó de rengeteg le...
16 900 000 HUF
67 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (37829847)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 59 m2-es, első emeleti tégl...
10 800 000 HUF
220 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (33421386)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél