Eladó lakás 40 millióig (4703 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 703 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45475274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Sokoldalúan hasznosítható, 70 m²-es félszuterén ingatlan eladó Budapest VIII. kerületében Eladásra kínálunk Budapest VIII. ker...
32 900 000 HUF
476 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (79997474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetői aranybánya szegeden – 2 garzon = dupla HOZAM! Szegeden, az egyetemek közvetlen közelében eladó egy ritka adottságú...
33 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (44764463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületének nyugodt, kertvárosi környezetében kínálunk megvételre egy 28 nm alapterületű házrészt. Az ingatlan eg...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalacsányi tégla lakás hirdetés (78538842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨ Batthyányi Villapark - ahol az otthon életérzéssé válik ✨ Zalacsány szívében, Zala megye festői dombjai között, közvetlenül ...
29 900 000 HUF
964 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (77756392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület legkeresettebb részén, a frissen megújult Bakáts tér közvetlen szomszédságában eladó egy teljeskörűen felújított, ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (44471642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, erkélyes 3 szobás lakás Salgótarján Gorkij lakótelepen! Salgótarjánban, a Gorkij lakótelepen kínálunk eladá...
16 800 000 HUF
233 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (81384815)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Oroszlányban a Malom Tó partján eladó 62m2-es, 3 külön nyíló szobás lakás! A lakás méretének köszönhetően megfelel a CSOK + (3...
33 500 000 HUF
540 322 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47366139)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt kör...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74737698)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon ELADÓ! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, ...
39 800 000 HUF
1 730 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (18793438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
25 900 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53234335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a IX. kerületben a Bakáts térnél! ***** Frissen felújított, 41 nm-es ingatl...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (96449487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi tégla lakás hirdetés (46773746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szereted a vízpartot? Gyere, mutatok egy jó fogást! Sarkadon a Kendergyári soron 41nm-es sorházi lakás eladó Ezt az egyszobá...
5 800 000 HUF
141 463 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (77443655)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mezőkövesden kínálok megvételre egy kiváló elosztású, kétszintes, 3 szoba + nappalis lakást, amely ideális választás lehet csal...
39 900 000 HUF
346 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52497626)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45424397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (46794733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika kedvelt részén, az Alsóvárosi körúton, első emeleti, 2 szobás, 62 m2-es lakás eladó saroktelken, 2 garázzsal. Leh...
29 500 000 HUF
475 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35424395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43373456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui tégla lakás hirdetés (39244495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Berettyóújfaluban, rendezett környezetben található ez a felújított, kertkapcsolatos lakás, amely inkább egy kis ház hangulatát...
37 900 000 HUF
473 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?