Eladó lakás 40 millióig (4677 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 677 db
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (63748889)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika kedvelt részén, az Alsóvárosi körúton, első emeleti, 2 szobás, 62 m2-es lakás eladó saroktelken, 2 garázzsal. Leh...
29 500 000 HUF
475 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45577374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45754345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (22747228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179492 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Komáromban, új ...
38 349 000 HUF
1 127 911 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (76375333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában, a Zala György lakótelepen, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes, 88 m2-es, társashá...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (67744337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (27214563)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város Ómező településrészén, a turisztikai fejl...
9 900 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (59493673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44737825)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37349166)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (29613933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy téglalakás Sátoraljaújhely belvárosában, amely ideális otthont kínál a városi életkedvelők számára. a lakás al...
25 900 000 HUF
462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (65266443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy hangulatos tégla lakás Jászberény szívében, a Piac környékén, amely ideális választás lehet családoknak vagy f...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (33365489)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál kaposvári PANELLAKÁST. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvári panellakás je...
32 990 000 HUF
687 291 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (77533653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, erkélyes panellakás Salgótarjánban - Zagyvapálfalván! Salgótarján kedvelt városrészében, Zagyvapálfalván kíná...
19 900 000 HUF
310 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (12243466)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Ságvári városrészben található, 58 nm-es, 1 + 3 félszobás lakást. Az ingatla...
38 990 000 HUF
672 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (37347385)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
🏘️Eladásra kínálok egy 30 m²-es, teljeskörű felújításra szoruló, de remek adottságú garzonlakást Sopron hangulatos, történelmi...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (57586233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsán a Tesco közelében kínálom megvételre ezt az akadálymentesített, liftes 54 m2-es lakást. Az ingatlan kiváló, közpo...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84463537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Érkert övezetében a Deák Ferenc utcán, eladó egy 3. emeleti 55 nm-es, 2 szobás, tégla ( szigetelt ) falazatú lakás....
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (87934244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a történelmi belvároshoz közel, földszinti, 43 nm-es, külön étkezős, elektromos fűtőpaneles lakás eladó. Saját udvari tároló. Közelben üzletek, iskolák. Az elkerülő is pár perc alatt elérhető. a lakás azonnal költözhető. Irányár: 37, 78 M Ft +36 (20) 9397 745
37 780 000 HUF
878 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal