Eladó lakás 40 millióig (4745 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 745 db
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (76585793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatán a Kossuth térhez közel, 2 szobás, 77 nm-es lakás, eladó! Ingatlan jellemzői: - rendezett közös udvarban (7 lakás), -kül...
35 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (57374841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya - Dózsakertben 53 nm-es Gerecse panorámás lakás eladó! Sajat lakás céljára vagy befektetésnek, akár bérlővel együtt...
39 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Berettyóújfalui tégla lakás hirdetés (45984325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Berettyóújfaluban egy 4 lakásos lakóépület földszintjén 80, 5nm-es lakóingatlant! Az ingatlan 1603nm-es la...
37 900 000 HUF
473 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (93994892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a Meder utcában egyik legszebb részén a Tisza parthoz közel ki...
39 800 000 HUF
516 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34321395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Újváros szívében egy kiváló lokációval rendelkező, tégla építésű ingatlant. Főbb jellemzői: - 37 nm - 1 szob...
34 900 000 HUF
943 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27267577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Eladó minigarzon a XIII. kerület egyik frekventált részén! * * * Budapest XIII. kerületének belső részében, közel a Belv...
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78884293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (89335581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosához közel, a népszerű Szent Miklós utcában eladó egy 21 nm-es, fejlesztési lehetőségeket kínáló ingatlan! A la...
12 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi tégla lakás hirdetés (44734353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zalakaroson a MenDan Apartmanházban eladó egy második emeleti, 32 nm + 4 nm erkéllyel rendelkező, medencetérre néző, jó állapot...
32 500 000 HUF
1 015 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi tégla lakás hirdetés (71897584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálunk Martfű egyik zöldövezeti részén, mégis központi elhelyezkedéssel egy 53 négyze...
26 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73364465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79426444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan eladó! Azonnal költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS! ...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai tégla lakás hirdetés (41277456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalmán, a Bajai utcában 50 nm-es, másfél szobás lakás eladó! 6 Lakásos, téglából épült társasház mag...
11 900 000 HUF
238 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49135299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, 65 m2-es lakás eladó. Az ingatlan a település északi részén helyezkedik el, egy társasház harmadik emeletén,...
38 990 000 HUF
599 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (55447483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Várpalota központjához közel eladó egy kétszintes társasház második emeletén található 49 nm-es lakás. Az ingatlan a panelprogr...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai egyéb lakás hirdetés (54343157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, Városközpontban 43 m2 hasznos alapterületű felújítandó házrész, 1297 m2 osztatlan közös...
14 000 000 HUF
325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73573737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Törökszentmiklóson 2 szobás földszinti lakás eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: - 1971-ben épült, téglából - 2 szobás, ...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33895944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy 56 m²-es, 4 emeletes téglaépítésű társasházban található ez a hangulatos, jól karbantartott lakás, amely azonnal költözhető...
38 900 000 HUF
694 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (88345872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, felújított 2+1 szobás földszinti lakás Mezőkövesden, saját garázzsal, zárt udvarral és külön bejárattal! Mezőköv...
37 900 000 HUF
601 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46534338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted