Eladó lakás 40 millióig (4745 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 745 db
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (33932874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón belvárosi első emeleti 56 nm-es, kétszobás, erkélyes teljes körően felújított, Alexa okosotthon rendszerrel telepített l...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (62944755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Baja, Ybl sétányon, azonnal birtokba vehető,  54 m2-es, negyedik emeleti lakás eladó.  A lakásban kettő szoba...
26 990 000 HUF
499 814 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (24939341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zirci tégla lakás hirdetés (38493578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Zirc belvárosától pár percre, családiházas környezetben egy 65 m2-es, két szobás lakás. Az ingatlan egy családi ház földs...
35 000 000 HUF
546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (45274463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton főutcáján, frekventált helyen egy 45 m2-es ingatlant amely 1993...
18 999 000 HUF
422 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (73427773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón eladó - belvárosi - első emeleti - 56 nm-es, - 2 szobás, - erkélyes - teljes körően felújított, - Alexa okosotthon r...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (47899672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Kaposvár szívében, a belváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 65 m²-es, földszinti lakást, amely egy városi védettség al...
35 900 000 HUF
552 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (27351746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál III. emeleti lakást Hévízen. Az Ingatlan Presszó által kínált hévízi lakás jellemzői: - e...
7 900 000 HUF
129 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91745365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében! Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 hely...
29 900 000 HUF
786 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57678443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
VIII. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyiségből álló, felújított 53 nm-es ingatlan. Külön mérőórákkal felszerelt. ...
29 900 000 HUF
786 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (16846892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Keleti részén, a Komlói úton eladó 2 szobás, tégla lakás. Első emeleti, 50 m²-es lakás rendezett, négyemeletes társasház...
33 800 000 HUF
662 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (64745435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start HITELPROGRAM Eladó 1. emeleti, 54 nm-es, 2 szobás lakás Miskolc-Perecesen a Debreczeni Márton téren 2 szintes épü...
10 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37444574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64378749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Összeköltözők figyelmébe - kertkapcsolatos lakások! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt környezetben, jó töm...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32849751)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Összeköltözők figyelmébe - kertkapcsolatos lakások! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt környezetben, jó tö...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi tégla lakás hirdetés (27368247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Felújítandó családi ház, Rakamaz központjához közel – CSOK-ra is alkalmas! Irányár:23, 5 M Ft. Rakamaz csendes mellékutcájá...
23 500 000 HUF
235 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91544736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Viii. , Józsefvárosban, a Körút közelében 26 nm-es 1+1 helyiségből álló ingatlan eladó! Az alagsori helyiség tulajdoni lap sze...
22 900 000 HUF
715 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (24933353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kunszentmártoni CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Kunszentmártonban egy földszinti, felújítandó társasházi lakást! ...
11 500 000 HUF
138 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (73434236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított lakás Baja egyik csendes mellékutcájában! Az első emeleti társasházi lakás praktikus elrendezésű: k...
37 990 000 HUF
558 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (73535183)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ózd géza utca frekventált lakóparki 50 nm. Cirkó fűtés, klima berendezés van 14 mill eladó
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal