Eladó lakás 40 millióig (4691 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 691 db
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (78343986)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Deák téren eladó egy távfűtéses, 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, rendezett, négyemeletes épület második emel...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32718612)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (65638654)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31535454)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57347598)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, örökpanorámás panellakás az Avas városközpontban. Miskolc Avas II. Ütemben a Szentgyörgy úton, 10 emeletes pa...
27 900 000 HUF
507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (34433945)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1965 Infó: Papp Nikolett Fábrik Erzsébet Kiskunhalas városközpontban a Főtéren eladó egy 1. emeleti 2 szobá...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36539755)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, alagsori lakás, amely kiváló választás befektetésnek! Amit az ingatlanról tudni érdemes: ✅ Fr...
35 900 000 HUF
1 282 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (96129777)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Szombathely kedvelt részén, az Eperjes utcában egy 55 m²-es, 2 szobás, erkélyes, világos lakást! A társashá...
37 000 000 HUF
672 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34551324)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sokoldalú lehetőség – lakás vagy üzlet egyben! Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, jelenleg lakásként használt, felújítandó szute...
24 900 000 HUF
508 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39544348)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Belvárosban a Kossuth utcában eladásra kínálok egy 39m2-es, 1 szobás, magasföldszinti lakást! További jellemzők:- ...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (72144489)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis lakás Veszprém vármegyében, Pápán a Mező utcában! A Mező utcában eladó egy 29 m2-es, praktikus elosztású lakás, amel...
5 000 000 HUF
172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (26466232)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezeket az új építésű, energiatakarékos lakásokat Mosonmagyaróvár központjához közel,...
38 000 000 HUF
1 310 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi tégla lakás hirdetés (27327496)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  Martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 2 szobás részben felújított lakást Martfűn! - a lakás főbb jellemző...
25 900 000 HUF
479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (23545447)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Tatán – Táncsics Mihály utcában Tata egyik legkedveltebb részén, a Kossuth tér szomszédságában kínálunk megvételre...
40 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (59722623)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécstől mindössze 30 percre, Harkányban eladó egy kétszobás lakás, csendes környezeteben, kiváló elhelyezkedéssel, a Harkányi G...
29 990 000 HUF
666 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47499134)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Remek lehetőség akár első lakás/ akár befektetés! ! ! Tatabányán a Köztársaság úton kínálunk eladásra egy 36 nm, 1+1 szobás, f...
34 990 000 HUF
971 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (39735469)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A legjobb szinten. Salgótarjánban a Budapesti úton kínálok eladásra egy 1. emeleti, erkélyes, átalakított lakást. Az ingatl...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83374384)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál, Tatabánya Újváros közkedvelt részén egy 4. emeleti, 43 nm-es, 1, 5 szob...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (63757716)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán, egy tízemeletes társasház 6. emeletén található, 50 nm-es alapterületű, 2 szobás, közepes/ felújítandó állapo...
37 800 000 HUF
756 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal