Eladó lakás 40 millióig (4691 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 691 db
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (37885262)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, Városközpontban 64 m2 hasznos alapterületű, tégla építésű földszinti társasházi lakás, ...
15 990 000 HUF
249 843 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (37117214)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komlón, a Jó szerencsét utcában eladó egy 51 m2-es 2 külön nyíló szobás 2. emeleti erkélyes téglalakás. Az ingatlan felújítandó...
17 900 000 HUF
350 980 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94785335)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk 1 szobás, felújítandó lakást egy rendezett társasház 3. emeletén. A házban lift nem található, azonban a lak...
39 000 000 HUF
1 026 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi tégla lakás hirdetés (47437313)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszafüred egyik kiváló elhelyezkedésű, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy 60 m²-es, téglából épült társasházi lakást...
36 000 000 HUF
514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (85143439)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy abszolút belvárosi, 9. emeleti, 44 nm-es, részben felújított lakás, ahol a belső tér átalakításon esett át – tágasabb...
36 900 000 HUF
838 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (99144493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 26. 900. 000. - Ft Bács-Kiskun vármegye Kiskunhalas Felsővárosi részén, 4 lakásos téglafalazatú társasházban, földszinti 64...
26 900 000 HUF
420 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (93315375)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű társasház 4. emeletén, egy 35 m2 alapterületű 1, 5 szobás teljes...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali egyéb lakás hirdetés (35648133)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. -Magyar leírás 2. -Deutsche Beschreibung 3. -English Description Marcali egy nyugodt, kedvelt részén található ez a második...
38 500 000 HUF
770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (37313645)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Madárcsicsergésre ébredni, kávézni a napsütéses erkélyen gyönyörű, csendes zöldövezetben mindenki álma. Az álom megvalósulhat, ...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (99324534)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Avasi városközpontban Olyan lakást keres, ahol az ablakból csodálhatja a napfelkeltét és a n...
25 900 000 HUF
470 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (45645949)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Boglárka lakóparkban lakások eladók – most ajándék kocsibeállóval! Szolnokon, a kedvelt Tallinn városrészben, új építésű lakó...
30 400 000 HUF
980 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti tégla lakás hirdetés (27375897)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Mélykút településen eladó egy azonnal költözhető, bútorozott földszinti lakás saját garázzsal! Mélyk...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (44794556)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Kaposvár eladásra kínál kaposvári lakást. A lido home Kaposvár által kínált lakás jellemzői: Kaposvár belvárosának...
16 500 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (48524894)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Kaposvár eladásra kínálja kaposvári belvárosi LAKÁSÁT. A lido home Kaposvár által kínált lakás tulajdonságai: Kiv...
37 000 000 HUF
711 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (84734239)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezeket az új építésű, energiatakarékos lakásokat Mosonmagyaróvár központjához közel,...
37 950 000 HUF
1 265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (42139933)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló adottságokkal rendelkező, téglaépítésű lakás Oroszlány központi részén Eladó! Ez a 54 m²-es, világos, megvigyázott, át...
34 200 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (37346885)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (68447379)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna Vármegye, Dombóvár-Gunaras üdülőövezetben, sorházi épületben, galériás garzon lakás eladó. Az ingaltan 38, 5 m2, melyben ...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (92349574)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye Dombóvár központi részén, a Pannónia úton egy 52 nm, negyedik emeleti loggiával rendelkező lakást kínálok eladás...
25 800 000 HUF
496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (72371223)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal