Eladó lakás 40 millióig (4691 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 691 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (25238637)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben lévő Csepel Kertváros szívében található, 28 négyzetméteres, egy szobás szuterén ingatlanunk ideális választás ...
29 500 000 HUF
1 053 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (23486623)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely egyik közkedvelt, jól ellátott részén, a Joskar-Ola városrészben kínálunk megvételre egy 3. emeleti, tégla építésű ...
36 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (87346477)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baján az alvégi városrészen, a Bokodi út közelében 61 m²-es téglaépítésű lakás garázzsal eladó! Az ingatlan jó elrendezésű, he...
35 900 000 HUF
588 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (29425125)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 9. emeleti, 35 négyzetméteres panellakást, amely kiváló választás mindazok számá...
31 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43433776)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában egy felújítandó téglalakás, amely kiváló lehetőséget kínál a saját ízlés szerint való átalakításra...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (34754555)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004774. Havranek József utcában, a Zichy liget közelében, 4 emeletes tégla, szigetelt épületben, 1 emeleti, 37 nm nagyságú Ny...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi panel lakás hirdetés (76786164)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Másfél szobás, részben felújított, praktikus lakás - Tiszafüred belvárosban Tiszafüred központi részén eladó egy 53 nm-es, más...
27 000 000 HUF
509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (99399353)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyiváros frekventált részén, 55 nm. -Es, 2 szobás, fűtéskorszerűsített, nyílászárócserélt lakás liftes társ...
39 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (33793477)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedés Az ingatlan Marcali egyik kedvelt, frekventált részén található, nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben. ...
26 900 000 HUF
672 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (34375536)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Várpalotán, Veszprém vármegyében, ahol egy használt, átlagos állapotú lakás várja új tulajd...
35 400 000 HUF
753 191 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri tégla lakás hirdetés (36944375)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városközponti, világos, kedvező elrendezésű lakóház eladó Devecser szívében! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, kényelmes elrende...
9 700 000 HUF
210 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (95869297)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában eladó 51 m²-es, 2 szobás lakás! Miskolc belvárosában kínálom megvételre ezt az 51 m²-es, két szobás, jó ...
36 990 000 HUF
725 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (63834776)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Miskolcon, kiváló helyen! Miskolcon, a Bajcsy-Zsilinszky utcában eladó egy 52 m²-es, 2 szobás...
30 900 000 HUF
594 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi egyéb lakás hirdetés (73276959)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Edelény belvárosában kínálok megvételre egy 63 m²-es, 1+1 fél szobás, erkélyes, első emeleti lakást, ahonnan páratlan kilátás n...
24 500 000 HUF
388 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (61723417)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Id: 1238543 Szép, világos, jó állapotú lakás a Baross utcában, a körúttól 2 megállóra! Eladó egy 25 m2-es, első emeleti, jó ...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
youtube videó Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43834846)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc, Szent István utcában eladó egy 57 m²-es, 2 külön nyíló szobás, erkélyes téglalakás. Az elhelyezkedése annak lehet ig...
30 900 000 HUF
542 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93824176)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskeméten, a Juhar utcában,  szigetelt tégla társasház i. emeletén, 26 nm-es 1 szobás lakás eladó! JELLEMZŐK:  - konvektoros fűtés - műanyag ablakok - azonnal költözhető Hívjon! Szolgáltatásaink, kereső ügyfeleink részére díjtalan!
33 900 000 HUF
1 303 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (43354375)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathelyen a Szent László király utcában 42 m2-es magasföldszinti lakás eladó. Az ingatlant 2016-ban felújították. a külső n...
35 900 000 HUF
854 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal