Eladó lakás 40 millióig (4692 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 692 db
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (26392386)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén, a Bányász úton kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított 56 m²-es, igazán egyedi panor...
17 400 000 HUF
310 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (44355975)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napos, panorámás garzon Szolnokon – tökéletes választás első lakásnak vagy befektetésnek! Eladó egy 28 nm-es, napfényes garzo...
23 500 000 HUF
839 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (39397232)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínálja a 2 szobás lakást + üzlethelyiséget Tapolcán. Az Ingatlan Presszó által kínált felújítan...
29 900 000 HUF
194 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (58314394)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári hangulat, zöld kilátás, ritka lehetőség Tiszavasváriban! Tiszavasvári egyik legkedveltebb, parkosított lakótelepi rés...
24 900 000 HUF
267 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi tégla lakás hirdetés (75434882)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ibrány kedvelt részén, eladó egy tulajdoni lap szerinti 58 nm-es lakás. A tégla építésű, szigetelt épület 4 lakásos lakóház f...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (53424173)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnok belvárosában egy felújított téglalakás, amely tökéletes választás lehet mindazok számára, akik a város szívében k...
34 500 000 HUF
605 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegszerdahelyi tégla lakás hirdetés (93834434)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Természet + otthon! MITŐL egyedi ez a LAKÓPARK? MERT a kivitelező számára valóban fontos, HOGY - a magas minőséggel, - az é...
35 900 000 HUF
1 196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói tégla lakás hirdetés (99973631)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Siófok eladásra kínálja ezt a jó elhelyezkedésű, exkluzív balatonszárszói APARTMNALAKÁST! LIDO home Siófok által k...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói tégla lakás hirdetés (59794387)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home Siófok eladásra kínálja ezt a vízközeli exkluzív balatonszárszói APARTMANLAKÁST! LIDO home Siófok által kínált bal...
38 000 000 HUF
1 310 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (34597484)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mohácson a lakótelepen (Ete János utca, a Spar mögött) eladó 71 m2-es, erkélyes, felújított, 3 szobás átalakított, klimatizált ...
39 000 000 HUF
549 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14292539)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (73435349)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (94961122)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyula, Belső-Törökzug városrészén eladó egy 4. emeleti, erkélyes, 56 m2-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan jó állapotban van, egy...
28 500 000 HUF
508 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (48746477)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosban eladó egy 51 m2 hasznos alapterületű, 4 emeletes társasházépítésű 3. emeleti lakás amely a belváros közepén...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (51634494)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (55323339)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (96548373)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (33649242)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re eladó egy 62 nm-es második emeleti lakás. a lakás három szobá...
36 500 000 HUF
588 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (71752974)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33431382)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal