Eladó lakás 40 millióig (4692 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 692 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24289955)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílus és kényelem Miskolcon – modern lakás Hejőcsaba szívében! Miskolc egyik legkedveltebb városrészén, Hejőcsabán kínálunk ...
31 450 000 HUF
669 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38855729)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Praktikus elrendezésű, földszinti lakás a Győri kapuban Eladó Miskolcon, a Győri kapu közkedvelt részén egy földszinti, 35 nm-...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (87769287)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, tégla lakás eladó saját pincével – 56 m² Kazincbarcikán kínálunk eladásra egy 56 m²-es, földszinti lakást téglaépí...
20 900 000 HUF
373 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55224688)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi panorámás lakás a Szinvapark szomszédságában Miskolc belvárosában, a Szinvapark közvetlen közelében eladó egy 7. eme...
29 890 000 HUF
934 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94744781)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 52 m²-es lakás eladó Komlóstetőn – gondozott környezet, barátságos lakóközösség Komlóstetőn, csúszózsalus techno...
24 490 000 HUF
470 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (92189787)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Otthonos földszinti lakás kiváló elrendezéssel Diósgyőr szívében Eladásra kínálunk egy 51 m²-es, földszinti lakást, amely élhe...
30 890 000 HUF
605 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98588451)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó erkélyes, tégla lakás két saját pincével Eladásra kínálunk egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, második emeleti tégla lakást rende...
24 200 000 HUF
590 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64325331)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kazincbarcikán egy jó állapotú, 45 nm-es, 1 szobás, földszinti lakás. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal, réz villanyháló...
21 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83957675)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Bulgárföld csendes részén, egy 4 emeletes téglaépítésű társasház 4. emeletén, egy 56 m2 alapterületű 2+ 1/2 szobás felú...
29 900 000 HUF
533 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (62364732)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Napfény lakóparkban, a kedvelt Homokvárosi városrészben eladó egy 35 m²-es, 1. emeleti, erkélyes lakás, ami ideális vá...
35 500 000 HUF
1 014 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (44634747)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiskunhalas Felsőváros Sáfrik malom közelében eladó egy 4 lakásos társasházban 66 nm-es 3 szobás erkélyes lakás plusz egy 25 nm...
37 900 000 HUF
574 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (36442249)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, modern, felújított! ! Marcali legszebb részén, a Berzsenyi utcában eladó ez a második emeleti, 49 m2-es, kettő szob...
34 500 000 HUF
704 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (71913883)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Oroszlány központjában a Rákóczi úton negyedik emeleti három szobás lakás eladó. Az ingatlanban a nappaliból nyílik a másik két...
38 400 000 HUF
609 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (61316314)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 50 nm-es, 2 szobás, téglaépítésű lakást, amely egy szigetelt társasház harmadik ...
38 500 000 HUF
770 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (49463449)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bátonyterenye Barátság úton 2-szobás erkélyes lakás! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából B...
11 000 000 HUF
203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (45265894)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 86 m2-es, felújítandó, földszintes lakás eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szob...
7 500 000 HUF
87 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25395341)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below). Az ingatlan jellemzői: - 25 m² teljes használható lakótér - 19m² a tulajdoni lapon - 3...
40 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73443266)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Tolnai Lajos utcában kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó, hivatalosan...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43756931)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37379564)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-e...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal