Eladó lakás 40 millióig (4692 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 692 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34583724)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43777374)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47137735)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya központi részén az Ifjúság úton panel lakás. a lakás 53 nm, lakható állapotú, 10 emeletes tömb 5 emeletén talál...
36 500 000 HUF
688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (97645466)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető központi elhelyezkedésű erkélyes kislakás! Felújított 2. emeleti, 1 szobás erkélyes 30 nm lakás várja új tul...
31 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32849431)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Főbb jellemzők: 40 m²-es alapterület 1 tágas, világos szoba Külön fürdőszoba és WC Konyha + kis kamra Cserélt nyílászárók Konve...
39 500 000 HUF
987 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi panel lakás hirdetés (44535833)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +36 30 839 9367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! KIZÁRÓLAG készpénzes érdeklődőket VÁRUNK! Eladásra kínálunk...
12 500 000 HUF
240 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (45447137)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tapolca városközpontjában egy 52 m2-es, 4. emeleti, erkélyes lakás, amelyből gyönyörű kilátás nyílik a tanúhegyekre. a la...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (21442699)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező dombóvári TÉGLALAKÁST! Dombóvár belvárosának kedvelt...
30 500 000 HUF
586 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (41831947)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás, erkélyes lakás Salgótarján belvárosának közelében! Salgótarján belvárosának közelében, az Acélgyá...
18 900 000 HUF
315 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (57133937)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1 szoba + 2 félszobás lakás Salgótarján kedvelt részén, a Beszterce lakótelepen! Salgótarján egyik legkeresettebb város...
26 990 000 HUF
499 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56596456)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kecskeméten Halasi út városközponthoz közeli részén. 2. emeleti, 39 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, lakás eladó. Jellemzők: - szi...
29 200 000 HUF
748 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (35454339)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely belvárosában ajánlom figyelmébe ezt a 60 m²-es, első emeleti, erkélyes téglalakást. Helyiségek:-10 m²-es előszoba-k...
33 900 000 HUF
565 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (44945447)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, udvari kislakás eladó a Nádasdy Ferenc utcábanLeendő tulajdonosát várja ez a 26 négyzetméteres teljeskörű felújítás...
25 000 000 HUF
961 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (57494834)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló állapotú panellakás Szombathely Oladi városrészén! Szombathely egyik kedvelt, zöldövezeti részén, az Oladi vár...
32 500 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (76468544)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó polgári stílusú, napfényes lakás a belváros szívében, a Gyöngyös-patak mellett! Első emeleti, tágas terekkel rendelkező l...
38 000 000 HUF
567 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (85736129)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a