Eladó lakás (45579 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 579 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35552834)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó jó elosztású lakás kiváló lokációban! Az ingatlan praktikus alaprajzzal rendelkezik, külön nyíló szobákkal, étkezővel, ...
84 000 000 HUF
1 012 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (61652456)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten legkedvetebb részén, közel a központhoz eladó egy 63 nm es, 3 szobàs, felújìtott, tàvfűtéses, 3 klimàs ingatlan ...
76 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84752621)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécsett a Lahti utcában 5 szintes társasház negyedik emeletén 69 nm-es, felújított, 3 szobás panellakás eladó! Helyiségek: közl...
54 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (38427642)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Oroszlány újvárosi részén egy 2. emeleti 35 m2-es téglaépítésű, műanyag nyílászárós erkélyes lakás. Kellemes délkeleti fe...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki tégla lakás hirdetés (14732789)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 1 fél
Zala megye, Balatongyörök 21m2-es garzonlakás eladó. a kedvelt Balaton-parti település csendes utcájában, a strandtól 10 percny...
32 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (82436827)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Zala vármegye, Kehidakustány, 146m2-es sorházi lakás eladó. a termálfürdőjéről is ismert zalai település központjához közeli sz...
52 000 000 HUF
356 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakomári tégla lakás hirdetés (98296423)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zala vármegye, Zalakomár (Tavasz utca) 160m2-es felújítandó lakás eladó. a település központi részén található, részben alápinc...
32 500 000 HUF
203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (83722587)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2