Eladó lakás (45520 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 520 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45547887)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fiatal felnőttek figyelmébe ajánljuk ezt a kiváló lehetőséget, amely Miskolc dinamikusan fejlődő Győri kapu városrészében talál...
27 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (31499497)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten, Albertfalván, a Fehérvári úton kínálunk megvételre egy 53 nm (a valóságban 56 nm), 3. emeleti, 1+2 félszobás, jó el...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (39462745)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi az agglomeráció központja, egy tüneményes kertváros Budapesttől mindössze 15km-re, így kényelmes távolságra, mégis a ...
93 000 000 HUF
1 430 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (93659397)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest i. kerületében a Riso étterem közelében keresi új tulajonosát egy 105 m²-es, 4 szobás, 2. emeleti polgári lakás. Az in...
169 000 000 HUF
1 609 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (93338548)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre Kínálok a Nevegy Utcában Egy Szép Állapotú, 65 m2-Es, 2 Szobás, 3 SzobásSÁ Alakítható, Nagy Teraszos, NAPFÉNYEs, CSE...
144 900 000 HUF
2 229 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37539494)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újjászületett modern, a nagypolgári eleganciát meghagyó lakás a Szent István park szomszédságában – Belsőépítész által tervezet...
135 900 000 HUF
1 742 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33561698)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben eladó egy különleges, szépen felújított homlokzatú liftes tégla ház első emeletén lévő 111 nm-es tehermentes la...
134 000 000 HUF
1 207 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74492342)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Közkedvelt XIII. kerületben, 2011-Ben Épült Társasházban Erkélyes, Világos Lakás Eladó! Teremgarázshely Vásárolható Az Inga...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24439882)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy kis garzon lakást Terézvárosban! Az ingatlan pár perc sétára található az Andrássy úttól és a Kodály körö...
33 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (55252528)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetelt, 10 emeletes panelház 9. emeletén kínálunk megvételre egy 1+2 szobás, felújított, szép állapotú lakást. Az ingatlan...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (75428532)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok Ezüstparton, Közvetlen Vízparti, Erkélyes, Panorámás Társasházi Lakások! A Balla Ingatlan siófoki irodája 71 lakásos tá...
98 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63538349)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új kétszobás lakás a Paskál Rose 2 lakóparkban! Legyen első lakója ennek a gyönyörű 3. emeleti, 2 szobás, délnyugati fekvésű ...
97 900 000 HUF
2 039 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49933454)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százados Negyed Zuglói Hangulat a Belváros Közelében! 210 Lakás - 47, 83 nm + 7, 29 nm erkély Hasznos alapterület: 51, 48 nm ...
88 230 000 HUF
1 696 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62583244)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 73 nm-es két szobás lakás saját kerttel a Danubio lakóparkban! A főváros egyik legelismertebb, építészeti díjakkal ...
209 000 000 HUF
2 943 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (75736831)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy 69 nm-es, 2+2 félszobás lakás Újpalota egyik legkedveltebb részén! A tízemeletes társasház legfelső szin...
76 900 000 HUF
1 114 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99544255)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dohány - Kazinczy Sarok - 1. emelet - Liftes Ház Szuper helyen kínálok eladásra egy 68 nm-es, 2 szobás, első emeleti lakást, l...
95 500 000 HUF
1 404 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (82743233)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen, magas minőségben felújított lakás a Soproni Horváth József utcában! Eladásra kínálunk egy 53 m²-es, 2 szo...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (87574541)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siókon örökpanorámás 1 szoba+ nappalis, erkélyes lakás eladó! Közvetlen a Balaton (Aranypart) partján a legfelső azaz 4. emele...
99 000 000 HUF
2 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52439454)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében, a Jerikó utcán kínálunk eladásra egy 89 m²-es, földszinti, erkélyes panellakást. Az ingatlan j...
77 000 000 HUF
865 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (83236922)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 65 nm-es, erkélyes, nappali + 2 szobás, kelet-nyugati tájolású lakás Debrecen közkedvelt Újkert városrészében. Az in...
100 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal