Eladó lakás (45332 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 332 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74398296)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Nagyvárad téri metrómegállótól mindössze 200 méterre, mégis csendes, parkra néző utcában, a Mihálkovics utcában megvételre kí...
109 900 000 HUF
1 207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35457336)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zsinagógával Szemben - Airbnb - Befektetőknek - Felújított - Liftes - Gyorsan Birtokba Vehető A Dohány utcai Zsinagóga közvetl...
89 000 000 HUF
1 435 483 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (12975948)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón, Szilvásban, a kék tízemeletes 3. emeletén, felújított, 3 szobás lakás eladó. A ház szigetelt, a lépcsőház rendezett. ...
35 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (82548433)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó modern stílusú, új építésű emeletes lakás - ajka-bakonygyepes 4 lakásos lapostetős SORHÁZÁBAN! FIGYELEM! - Jelenleg sz...
75 000 000 HUF
765 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96675799)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Hímesben, 1. emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, tégla építésű zárt udvaros társasházban garázzsal együtt eladó! a...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14547763)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Vasvári Pál utcában, 1+2 szobás, 65 nm-es lakás panel építésű társasház 3. emeletén eladó! A lakás jellemzői: ...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24869156)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár:34, 9 M Ft  TEL: 20 9 268-433  Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú l...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96673392)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros Vasvári Pál utcán, téglaépítésű szigetelt társasházban, 57 nm-es, 2 szobás, külön fürdő és wc, járólap és ...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38923799)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán, 54 nm-es, 2 külön nyíló szobás, külön fürdő és wc, pvc és parketta burkolattal, mért távhő fűtéssel, m...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33958293)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Kosbor utcán, szépen felújított 61/74 nm-es, 2 szoba + nappali, külön fürdő és wc, gardróbbal, járólap és laminált ...
66 500 000 HUF
898 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (79229524)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Esztergomban 46 nm-es, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan felújított, a gépesített konyhabútor idén került beépítésre. A zár...
44 900 000 HUF
976 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48669854)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fényesudvar 1. Szám alatti, panelprogramos lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan per és teher mentes, azonnal költözhető! ...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63842949)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debreceni eladó, új építésű lakás saját kültéri autóbeállási lehetőséggel, 70m²-es privát zöldterülettel. Az ingatlan ideális ...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji tégla lakás hirdetés (57939794)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pihenjen Tokajban, ebben a páratlan szépségű, modern luxus apartmanban! Kivételes lehetőség ennek az ingatlannak a megvásárlá...
114 900 000 HUF
1 595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31795338)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk ezt a 116 négyzetméteres, 2. emeleti gyönyörű, panorámás lakást Debrecen szívében, a Piac utcán! Jellemzői:...
110 000 000 HUF
948 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (67573297)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a