Eladó lakás (45665 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 665 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (84392287)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 2. kerületben eladó tégla lakás Főbb paraméterek: - 69 m2 - 2+1 szoba - 2. emeleti elhelyezkedé (nincs lift) - 4...
128 000 000 HUF
1 855 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25374847)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es társasházi lakás. Nagy erkéllyel rendelkezik, to...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93447342)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1 szobás, ös...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15879843)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tágas otthon, ahol a családi élet új szintre léphet! Képzeld el, hogy minden reggel napfényben ébredsz, a gyerekeknek külön s...
199 000 000 HUF
1 604 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72374763)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, tehermentes lakás a Vérmező szomszédságában Budapest i. kerület, Attila úton. Kivételes lehetőség Budapest egy...
88 600 000 HUF
1 406 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73744594)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív penthouse Pécs szívében ahol az életstílus új szintre lép Pécsett, a modern és elegáns Golden Corner társasház 4. eme...
199 000 000 HUF
1 592 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (11223255)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + n...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (35734932)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (95274752)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Újpest zöldövezeti részén 2 szintes lakás jó áronKiváló lehetőség nagyobb családoknak, vagy akár otthonról dolgozóknak! Budapes...
115 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (38444457)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületé...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (33777483)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tetőtéri lakás Dunakeszi Megvételre kínálok Dunakeszin a közkedvelt Alagliget Lakóparkban egy bruttó 61m2-es, nettó 41m-e...
65 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (39474327)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Veresegyház központjában tágas, belső kétszintes, 5 szobás lakás saját parkolóval eladóVeresegyház központi részén, egy modern,...
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93494975)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (47484787)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47379795)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (56845637)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínálu...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (93634794)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével k...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43344348)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (43897333)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (23333352)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal