Eladó lakás (45665 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 665 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99345515)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Belső Kétszintes Csodalakás Eladó a Palotanegyedben! Megvételre kínálok a méltán népszerű Palotanegyedben egy 56 nm-es belső ...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb lakás hirdetés (99544479)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Környezet és életminőség - minden egy karnyújtásnyira A Mátyás király utca Monor egyik legjobb része: csendes mellékutca hangul...
53 000 000 HUF
913 793 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (73677393)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított - 3 Szoba - Erkély -Szuper Helyen Csendes, parkos mellékutcában - mégis frekventált helyen - kínálok eladásra egy 3...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (88962238)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hétvégén és május elsején is megtekinthető! Boráros tér közelében eladó 74 nm-es, 3 tágas szobás Tehermentes lakás! Hitelfelv...
69 900 000 HUF
944 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (86224438)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérek alján az Ibolya lakótelepen, eladó egy kiváló elosztású, 55 nm-es, 1+2 félszobás e...
53 500 000 HUF
972 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (99136344)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban az Interspar közelében eladó egy 4 lakásos társasházban levő 1. emeleti, 52 nm-s igényes lakás. Az ingatlanban 2 szob...
62 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (76156454)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lővérek alján, az Ady Endre utcában eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, első eme...
69 500 000 HUF
798 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (63959993)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 2025-ben épült, minden igényt kielégítő, 2. emeleti, okosotthon technológiával felszerelt luxuslakás az Ősz utca 7. S...
111 800 000 HUF
1 510 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (73395223)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Többgenerációs vagy hobbi célra is alkalmas, egyedi tetőtéri lakás eladó Sopronban az Interspar közelében. Eladásra kínálunk e...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (66371334)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopron belvárosában eladó egy felújított társasház földszintjén található jó állapotú 84 nm-s lakás. Az ingatlanban étkezős kon...
75 600 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (53263497)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron Bánfalvi részén csendes utcában eladó egy 2005-ben épült 4 lakásos társasházban egy 1. emeleti ( saját lépcsőházzal) 93 ...
99 999 000 HUF
1 075 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34797584)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopronban a Lehár lakóparkban eladó egy 2000-ben épült, 4 lakásos, jól karbantartott társasház 1. emeletén levő 75 nm-s klimati...
91 500 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (89243639)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopronban a Pihenőkereszt lakóparkban eladó egy magasföldszinten elhelyezkedő 60 nm-s igényesen felújított, 2005-ben épült laká...
70 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (76727695)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk ajánlatában! Sopronban az Aranyhegyen eladó egy 1990-ben épült társasház 2. emeletén lévő 76 nm-s, K-Ny tájol...
59 000 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (13375794)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ma kiválasztja, holnap már költözhet is : Sterbenz24. ! Megkezdtük új építésű, prémium minőségű, kulcsrakész lakásaink értékes...
100 750 000 HUF
1 308 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (62933353)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Soprontól 25 km-re Eisenstadtban az Eszterházy kastély szomszédságában eladó egy 3. emeleti, 92 nm-s igényesen felújított lakás...
330 000 EUR
1 297 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentiváni egyéb lakás hirdetés (23492232)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy világos tetőtéri lakás saját kerttel, közel a központhoz! Pilisszentiván csendes, kellemes részén, a központhoz köz...
79 900 000 HUF
918 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (23498731)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínáljuk Zugló csendes, zöld utcájában található, teljeskörűen felújított és újjáépített, 15 m²-es (9 m² alsó + 6 m²...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (69276239)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2