Eladó lakás (45663 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 663 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33594655)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VI. kerület klasszikus belvárosi környezetében, az Andrássy út közvetlen közelében eladó egy 2. emeleti, egyszobás lakás. A gá...
42 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (12779746)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén – Vérhalom és Törökvész határán – kínálok eladásra egy 72 nm-e...
142 000 000 HUF
1 918 918 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (34739539)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Halásztelken, a II. Rákóczi Ferenc utcában, jó elhelyezkedésű, rendezett környezetben kínálok megvételre egy 60 nm-es, földszin...
64 900 000 HUF
1 081 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (95537441)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vác belvárosának közelében, mégis nyugodt környezetben – saját kertrésszel rendelkező lakás eladó! Vácon, a Hattyú utcában kí...
64 900 000 HUF
801 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei tégla lakás hirdetés (16344891)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Velencén, a Babák rózsakertjénél eladó egy fiatalos, panorámás lakás! Velence egyik kedvelt, nyugodt részén, a Babák rózsaker...
75 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57477573)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
• Nappali + 2 Szoba + Erkély • 2021-Ben Épült • Modern Dizájn És Technológia • • 3%-os Otthon Start igényelhető! • Kiváló közl...
119 350 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (35541773)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyömrő – 2007-ben épült, jó állapotú sorház eladó! Gyömrő zöldövezeti részén, kiváló elhelyezkedéssel kínálunk eladásra egy 2...
69 900 000 HUF
944 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (17527445)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Siófok egyik legkeresettebb részén, az Aranyparton, Közvetlen Vízparti környezetben kínálunk megvételre egy kifinomult stílusú,...
90 000 000 HUF
1 956 521 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (96354481)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Remek lakást kínálok bármely korosztály számára! A 49 nm-es, jó beosztású, tágas (hálórész kialakítására is alkalmas) nappaliv...
55 000 000 HUF
1 122 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (46763896)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse Budapest felett – privát élettér a Népliget szomszédságában A Tara Liget Lakópark egyik legkülönlegesebb penthouse l...
165 000 000 HUF
1 513 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (47746897)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Mádi utcában eladásra kínálunk egy 56 nm-es, földszinti, 2 szoba hallos felújított lakást. Új : biztonsági bejárati...
64 900 000 HUF
1 158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69234943)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Remek befektetési lehetőség! Bérbe van adva most is. Kiváló közösségi közlekedésnél, 4/6-os villamos 1 perc, m4 metró 5 perce...
95 000 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (75445567)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***A Siófoki Balla Ingatlan Iroda Ajánlatában. *** *Siófok/Belváros/* *Kiváló Befektetés Valóban a Belváros Szívében/. *Vill...
67 900 000 HUF
522 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43857865)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zárt udvaros lakás eladó Miskolcon – 54 m², erkély, saját parkolás Miskolcon kínálunk megvételre egy 54 m²-es, 1. emeleti, 2 s...
31 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (89547876)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kazincbarcikán 51 m²-es, tégla lakás eladó – saját pincével Kazincbarcikán eladásra kínálunk egy 51 m²-es, 3. emeleti lakást t...
19 800 000 HUF
388 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (71334296)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes lakás a belváros közelében – azonnal költözhető Miskolcon, a belváros közelében kínálunk megvételre egy ...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (84283255)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeged közkedvelt városrészében, Felsővárosban, a Kecskeméti utcában, 3. emeleti, belső kétszintes, dupla komfortos, amerikai k...
81 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37258354)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Libakerti városrészében, rendezett társasház 1. emeletén, 2 különnyíló szobás, erkélyes, kiváló állapotú, felújított t...
75 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (71393334)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 63 nm-es, 2 szobás lakás Pécs belvárosában. Eladásra kínálunk egy földszinti lakást Pécs belvárosában, a Má...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (71975922)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó prémium, kertkapcsolatos duplex lakás Tatabányán – új építés, bevezető áron Tatabánya könnyen megközelíthető, zöldövezeti...
91 500 000 HUF
1 102 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal