Eladó lakás (45667 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 667 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (41812647)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
II. kerület, zöldmál tágas, belső kétszintes családi otthon nagy TERASSZALBudapest II. kerületének egyik legkedveltebb, zöldöve...
289 000 000 HUF
2 189 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33834491)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú lakás a 2. kerületbenEladó egy 2. emeleti, 2 és fél szobás lakás a budai zöldövezetben. Az ingatlan egy különl...
128 000 000 HUF
1 855 072 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (28162849)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lokáció lokáció LOKÁCIÓ! Első emeleti, teljesen felújított, világos otthon madárcsicsergős, fás belső udvarra néző erkélykel ...
127 000 000 HUF
2 490 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77119536)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VIII. kerületében az Orczy úton, a Nemzeti Közszolgálati Egyetemhez és a Semmelweis Egyetemhez is közel, egy 193...
94 900 000 HUF
1 054 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63543244)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1. emeleti, 51 m²-es, erkélyes lakás a Citadella úton, kiváló lokációval, a Gellérthegy közvetlen közelében. A lakás 201...
127 000 000 HUF
2 490 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63359832)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 53 m²-es (valóságban ~59 m²), nappali + hálós lakás Budapest XII. kerületében, a közkedvelt Németvölgyben, az Ugocsa ...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (93392865)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 40 nm-es lakás a budai Duna-part közelében, a Fő utca és Jégverem utca sarkán, patinás, liftes épül...
73 900 000 HUF
1 847 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (64487278)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, tágas, 43 m²-es lakás a Budai Vár közvetlen közelében, a Kapucinus utcában, 2004-es, liftes társasházban. Az er...
95 000 000 HUF
2 209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73929799)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagy teraszos, világos lakás eladó Budapest IX. kerületében, a Mester utcában, azonnali költözéssel. Az 54 m²-es, 2 szobás lak...
92 000 000 HUF
1 703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74247914)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca. Városliget szó szerint a KÜSZÖBÖN! Ez a 30 nm-es, teljesen felújított, va...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64535654)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. Ker. Csengery utcában - az Andrássy úttól másfél sarokra - egy első emeleti, utcai nézetű, hangulatosan berendezett,...
65 000 000 HUF
1 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61937437)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium otthon a Marina part szívében Budapest egyik legkedveltebb vízparti negyedében, a XIII. kerületi Marina parton, a 2019...
139 900 000 HUF
2 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49749755)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (24393855)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (72459975)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Újpesten a Pozsonyi lakótelepen megvételre egy 46nm-es, két szobás, felújított, tizedik emeleti, panoráma kilá...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28876679)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es, panorámás, társasházi lakás. Nagy erkéllyel ren...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37781921)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Andrássy út és a Kodály Körönd szomszédságában, a csendes Aradi utcában eladó egy két hálószobás, amerikai konyhás otthon. ...
145 000 000 HUF
1 746 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói csúsztatott zsalus lakás hirdetés (87876431)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló belvárosában, 3 szobás lakás ELADÓ! BEFEKTETŐK és családosok számára egyaránt kiváló VÁLASZTÁS ez a LAKÁS! E...
76 000 000 HUF
1 041 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66963798)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség az Egyetem főépülete közelében! Debrecenben, a Nagy Lajos Király téren eladásra kínálok egy egy 117 nm-es, am...
107 000 000 HUF
914 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (74172493)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Kiváló lehetőség iroda, üzlethelyiség vagy két generációs otthon megvásárlására érdligeten a lidl bevásárló központnál szuper i...
230 000 000 HUF
1 402 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal