Eladó lakás (45560 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 560 db
Eladó Szentesi tégla lakás hirdetés (43835843)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Kivételes befektetési lehetőség Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen eladó 3 lakásos ingatlan hatalmas telekkel! Szentes nyug...
142 500 000 HUF
611 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63167498)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38787764)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
****Dunaparti életérzés hatalmas terasszal, medencével és szaunával Római-part közelében! **** Eladó a III. kerület egyik legk...
176 900 000 HUF
1 805 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (55233945)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium életérzés a XI. kerületben modern, napfényes lakás ELADÓ! Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a XI. kerü...
129 990 000 HUF
2 096 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57934315)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36776527)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kompakt tetőtéri lakás a Hegyvidéken, panorámával! Eladó egy jó méretű, könnyen fenntartható, bruttó 60 négyzetméteres lakás ...
119 000 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82546743)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó nagypolgári lakás eladó – VI. kerület, Vörösmarty utca Budapest szívében, kiváló lokációban eladó egy 57 m²-es, el...
70 900 000 HUF
1 243 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24714525)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított lakás a VII. kerület szívében, a Rejtő Jenő utcában Budapest VII. kerületében, a közkedvelt Rejtő Jenő utcába...
59 200 000 HUF
1 557 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77126998)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A x. kerület központjában, mégis csendes utcában kínálunk eladásra egy 78 nm-es, felújítandó állapotú, 2. emeleti, napfényes, k...
69 000 000 HUF
884 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54698431)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Corvin negyednél! Budapest egyik legkedveltebb, központi részén, a Corvin negyed közelében kínálunk megvételre ...
93 500 000 HUF
1 183 544 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (87229179)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szép állapotú, erkélyes lakás garázzsal eladó Mosonmagyaróváron Mosonmagyaróváron kínálunk megvételre egy jó állapotú,  első e...
62 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (34212375)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Van egy pont az életben, amikor már nem csak négy falat keresel, hanem egy helyet, ahol végre megérkezel. Ahol nem kompromisszu...
129 900 000 HUF
1 299 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (49368242)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathely belvárosában a Sorok utcában egy 2015-ben épített 41 nm-es, földszinti lakás. Szép állapotú Azonnal k öltözhető Akár bútorozottan Saját fedett parkoló Alacsony rezsi Érd. : Béry Attila Ingatlan értékbecslő Irodavezető 30/937-0429
48 000 000 HUF
1 170 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43544972)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló beosztású, teraszos, világos lakás a XII. kerület zöldövezetében – garázsvásárlási lehetőséggel A XII. kerület egyik le...
226 944 805 HUF
2 224 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94792587)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecenben, az egyetem szomszédságában a Nagyerdőn a Poroszlay úton 68 nm-es tégla építésű, felújított, földszinti 3 szobás la...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88239274)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 63 m²-es, 3 szobás, erkélyes, felújított panellakás Pécs-Kertvárosban – 54 millió Ft 3 szobás, kiváló elosztású, erkélyes...
54 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (29449132)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 74 nm, 3 szobás lakás a Szántó körúton.
55 000 000 HUF
743 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (45433634)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotban lévő 54 m2-es 2 emeleti lakás. Külön wc és külön fürdőszobával. Az ingatlanjoz tartozik még egy 5 m2-es saját önálló zárható tároló is.
35 950 000 HUF
665 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (69428554)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kőbánya Laposdülő városrészben 1990-es építésű hőszigetelt cseréptetős panel épületben kelet-nyugati tájolású egész nap napfény...
88 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (69574675)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg-Neszele városrészben eladó egy 2 szobás felújított, erkélyes 55 nm-es lakás. A Kelet-Dél-Nyugati fekvésű ingatlan...
45 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal