Eladó lakás (45561 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 561 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74742139)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gellért tér közelében 3 szobás dupla komfortos felújított INGATLAN! KÉNYELMES otthon, letisztult ELEGANCIA! Műszaki egyetem...
139 000 000 HUF
1 805 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (75449657)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Panorámás, napfényes otthon Budaörs egyik legkedveltebb részén *** Budaörs közkedvelt lakótelepi részén eladó egy 10 emele...
73 900 000 HUF
1 449 019 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45387876)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen kedvelt részén, a Budai Ézsaiás utcában eladó egy 60 m²-es, téglaépítésű, zárt udvaros társasházi lakás. Az ingatlan e...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32732454)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Irányár: 52, 9 millió Ft | Érdeklődni: 06 20 926 8433 Nyíregyháza belvárosában, a Vasvári Pál utcán eladó 65 m²-es, 3 szobás la...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78231783)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a marina part, zöld sétányos, közvetlen duna-parti épületében, 55 nm-s, kétszobás, erkélyes ( 16 nm ) magas minőségben ki...
121 000 000 HUF
1 704 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93471999)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel-Gyártelepen eladó tégla lakás – kerttel, terasszal és garázzsal! Fedezd fel ezt a 70 nm-es, 3 szobás, tágas és fényes ...
75 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (75777255)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 nm-es, 3 szobás, világos lakás, amely ideális választás családoknak, pároknak vagy akár befektetésre is! Az inga...
69 500 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (36976922)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a lenyűgöző kilátás, amely minden évszakban különleges hangulatot biztosít! Ideális válasz...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43554339)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XI. kerület frekventált, mégis meglepően csendes részén, a Fehérvári úton, az Etele út közelében egy 5. emeleti, 65 m²-...
80 900 000 HUF
1 244 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37566413)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, bútorozott lakás a XIII. kerület szívében, a Dévai utcában! Budapest XIII. kerületének dinamikusan fejlődő ré...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33713842)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a Puskás Aréna és az Arena Corner irodaház közvetlen közelében, kiváló k...
75 000 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (13331683)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városi élet új szintje: modern technológia, valódi közösségi élmény és zöld környezet egy helyen. Ez a belső kertre néző, nap...
98 750 000 HUF
2 296 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46158477)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 Nm-es, igényesen felújított, napplai-konyha-étkező plusz 2 különnyíló hálószoba kialakítású, tégla falazatú, gáz-cirkó fűtés...
87 880 000 HUF
1 220 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (28215433)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított teljesen bútorozott lakás az v. kerület szívében, a Bajcsy-Zsilinszky úton! Kiváló lehetőség első lakásvásár...
110 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73339549)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Projekt bemutatása New Palace II. Ütem A New Palace a XIII. kerület csendes részén épül. a megújult kertvárosias környezet a ...
131 900 000 HUF
1 570 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78445498)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében belső Erzsébetvárosban található, jó állapotú lakást, amely tökéletes választás lehet mindazok sz...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22255384)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest 09. kerületének szívében, a Belső Ferencvárosban található, tehermentes ingatlanunkat, amely ideális válas...