Eladó lakás (45556 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 556 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24849376)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten, a Villanegyed közelében egy igényesen, teljes körűen felújított, 105 m²-es, nappali + 3 szobás lakás, amelyh...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49223473)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Loft-élmény a Ferenc körúton: Világos, tágas és azonnal költözhető otthon Eladó egy egyedi hangulatú, belső kétszintes, 47 m² +...
84 900 000 HUF
1 806 382 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74252969)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőség. Eladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos,...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (63362448)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XIII. Ker. Hun utcában egy 61nm-es, egy szobás, V. emeleti, felújítandó, kedvező rezsivel rendelkező lakás. Ideális vál...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (46613479)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csendes lakás IV. kerületben parkra néző kilátással! 56 M²-es, jó elosztású, világos lakás a Pozsonyi utcában...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (85231457)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó kellemes hangulatú, 1 + 1 félszobás tégla lakás nyugodt, zöldövezeti környezetben! A lakás egy 1962-ben épült, mindössz...
45 900 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (89214945)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dunakeszi egyik közkedvelt részén, a Barátság útján, 65 nm-es, örök panorámás földszinti lakást, a Dunapart k...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62476231)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újlipótváros egyik rövid-csendes kis utcájában a Borbély utcában egy magas emeleti, 78 nm-es, 3 szobás, közepes állapotú,...
114 900 000 HUF
1 473 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54443372)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkos, zöld környezetben, 2 liftes társasházban, eladásra kínálunk egy 46 nm-es, 1+1 félszobás, nyugati fekvésű, földszinti pa...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37173589)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában egy Bauhaus típusú, rendezett társasház 1. emeletén található, 77 nm-es, 3 szobás té...
124 900 000 HUF
1 622 077 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13349465)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 1 fél
Eladó Budapest XIII. kerületének közkedvelt, angyalföldi részén egy 63 nm-es, kiváló állapotú, modern lakás, amely egy 2019-ben...
116 800 000 HUF
1 853 968 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59295236)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es, amerikai konyhás nappali + 1 szobás kialakítású téglalakást, ...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (93344963)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Vác közkedvelt részén, a Földváry Károly téren! Megvételre kínálunk egy praktikus elosztású, világos, erkélyes la...
44 500 000 HUF
1 059 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34467439)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
107 M²-es, felújított családi lakás eladó a VII. kerületben – azonnal költözhető Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros közp...
149 900 000 HUF
1 400 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (39437246)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy örök panorámás, belső kétszintes lakás Egerben a Hajdúhegyen! Eger egyik legkedveltebb városrészében, a Hajdúhegyen...
81 900 000 HUF
802 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (43364263)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyösön, a Penny üzlettől mindössze néhány perc sétára kínálunk megvételre egy második emeleti, teljes berendezéssel eladó, ...
42 100 000 HUF
738 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (77858333)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 60 Km-re és 50 percre, Pest vármegyében, Cegléd városában kínálunk megvételre egy magasföldszinti, 61 nm-es, 2+...
47 500 000 HUF
778 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (43743224)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*86 Nm-es modern és kényelmes újépítésű belső kétszintes lakás eladó Cegléden* Kivételes lehetőség várja Önt Cegléden, csendes...
71 800 000 HUF
834 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (72439179)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei tégla lakás hirdetés (53437885)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó a tisza-tó közelében, kiskörén! Eladásra kínálok Heves vármegyében, Kiskörén, a Tisza II. Lakótelepen ...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal