Eladó lakás (45565 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 565 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (65374419)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget: Eladó egy 1. emeleti, 115 nm-es, teljes körűen felújított nagypolgári lakás, amely tág...
155 000 000 HUF
1 371 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (22479591)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kertkapcsolatos lakás ÚJBUDÁN*** Ritka lehetőség Újbuda szívében található lakóparkban kínálunk megvételre egy 2020-ban épü...
83 900 000 HUF
2 706 451 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (36488273)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Prémium kialakítású, újszerű állapotú ikerházfél eladó Budapest III. kerületében, a Testvérhegy és Harsánylejtő határán, cse...
319 000 000 HUF
1 822 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99444735)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, Budapest XII. kerületében, egy kivételes adottságokkal rendelkező, 66nm-es, 3 szobás lakás, amely lenyűgöző panorámát kí...
139 000 000 HUF
2 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (92614362)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balaton Déli part, Siófok, 60 m2 kertkapcsolatos lakás eladó. a 3 emeletes, liftes társasházi lakás az Aranyparton, 200 méterre...
119 900 000 HUF
1 998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51437563)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik közkedvelt részén, a III. kerületben, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 nm alapterületű, 2 szobás, pan...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84977992)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bp. III. Ker. Békásmegyer Duna felőli oldalán eladásra kínálunk egy napfényes, 66 m²-es, 3 szobás panel lakást műanyag nyílászá...
77 899 999 HUF
1 180 303 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (26493432)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított, napfényes 2+1 szobás lakás Rákosfalván - azonnal költözhető! Budapest XIV. kerületében, Rákosfalván, a Szen...
79 900 000 HUF
1 192 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (54763423)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Zöldre néző teraszos lakás privát hangulattal. Budapest XI. kerületében, Sashegy egyik csendes utcájában, a Breznó közben kín...
180 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43872434)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
2027. 03. 31-Ig költözhető lakásokat kínálunk eladásra Budapest egyik legkedveltebb, ár/érték arányban legkiválóbb környéken, a...
83 721 450 HUF
1 610 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57391936)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló helyen, kiváló lehetőség! Rugalmasan használható tér - befektetés, ami azonnal TERMEL VÁROSI lehetőség két funkcióval - ...
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24283962)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosában, a Dóra utcában eladó egy 4/földszinti, felújított és átalakított 57 m2-es, amerikai konyha nappali + 2 szob...
55 900 000 HUF
980 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (83732667)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsaba szívében, a Csaba Center közvetlen közelében eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, 2. emeleti, liftes tégla lakás egy 2005-b...
49 800 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (36533935)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békéscsaba belvárosában 57 m2-es, 3 szobás, igényes, fiatalos kialakítású, klimatizált téglalakás eladó. Kiváló választás lehet...
52 500 000 HUF
921 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (96797977)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosában, frekventált helyen található polgári jellegű társasház 115 m2 alapterületű, utcafronti...
29 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (45165535)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Zalaegerszegen - 50 M Ft❗️ Zalaegerszegen eladó egy 69 m²-es, földszinti, téglaépítésű lakás csendes, rendezett ut...
50 000 000 HUF
724 637 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (78749765)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosában, frekventált helyen található polgári jellegű társasház 98 m2 alapterületű, udvari laká...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75756247)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48927351)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79974477)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal