Eladó lakás (45573 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 573 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77539447)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét történelmi belvárosában vadonatúj, 2. emeleti, 76 m2, nappali+2 szobás luxuslakás terasszal eladó. ( G lakás ) Az ing...
122 000 000 HUF
1 386 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (94864828)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programban ...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37993729)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán azonnal költözhetőEladásra kínálok Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota ú...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (35484199)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XV. kerület Hubay Jenő téren egy 48 nm-es, kertkapcsolatos, teraszos, 1+1 szobás, gyönyörű állapotban lévő, egyedi fűté...
81 900 000 HUF
1 706 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (34548785)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó kertkapcsolatos, belső kétszintes otthon Budapest XV. kerületében RákospalotánBudapest XV. kerületének egyik kedvelt, cse...
111 500 000 HUF
626 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43563464)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, igény esetén gyorsan költözhető, tehermentes lakás újpalotán! XV. Újpalotán, a Fő térhez és a piachoz közeli, rende...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (22156956)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újpest kedvelt részén felújított, azonnal költözhető lakás kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL**Újpesti lakótelepen, rendezett panelházb...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (24949333)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! Budapest IV. kerületében, jól megközelíthető, kedvelt része...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (69424321)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 4 lakásos most épülő társasház emeleti, jó elosztású 70 m2 lakása. Az ingatlanhoz udvari beálló is tartozik, amely kényel...
109 000 000 HUF
1 579 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (88623743)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó világos 2 és fél szobás, szép állapotú lakás a 15. kerület csendes zöldövezeti részén! Megvételre kínálunk egy igényesen ...
74 600 000 HUF
1 356 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93451893)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest szívében, egy ritka lehetőség azoknak, akik tágas, két szobás azaz 54nm-es, beépített terasszal ellátott, gépkocsi...
79 200 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32446741)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálom Újpest egyik csendes utcájában található földszinti, belső udvarra néző, 43 m²-es, 1+1 félszobás, belső udvaro...
65 600 000 HUF
1 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (64638927)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XIII. Ker. Hun utcában egy 61nm-es, egy szobás, V. emeleti, felújítandó, kedvező rezsivel rendelkező lakás. Ideális v...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39171453)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Itt a lehetőség, hogy a saját elképzelései alapján teremtse meg álmai otthonát. Ez az ingatlan nem csak egy lakás: egy stabil...
59 900 000 HUF
1 393 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33864877)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
13. kerület, Juta u. ELADÓ egy kivételes adottságokkal rendelkező, tágas és rendkívül világos lakás a Juta utcában, ahol az in...
105 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (15445376)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (24299477)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 laká...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (46431974)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47512446)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária Tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (96343724)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, Budapest XII. kerületében, egy kivételes adottságokkal rendelkező, 66nm-es, 3 szobás lakás, amely lenyűgöző panorámát kí...
139 000 000 HUF
2 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal