Eladó lakás (45579 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 579 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (88534877)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (81162736)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83347127)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (19965934)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (23224459)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (79848273)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35796326)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29773348)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
77 820 540 HUF
1 468 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (96458858)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29392132)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
144 748 800 HUF
1 523 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75971477)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (78248532)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeretnél gyönyörű napfelkeltére ébredni? Tettye tetején Nap utcában full panorámás lakás eladó : - zsákutca végén - tégla fe...
49 000 000 HUF
1 256 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (39647345)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XV. kerület Hubay Jenő téren egy 48 nm-es, kertkapcsolatos, teraszos, 1+1 szobás, gyönyörű állapotban lévő, egyedi fűté...
81 900 000 HUF
1 706 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39459932)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75823344)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestszentlőrinc rózsadombján Szentimre Kertvárosban, eladó egy azonnal költözhető, 65 m2-es gyönyörűen felújított, hatalmas ame...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73754784)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó családi otthon a II. kerületben pasaréten - 1, 5m ft/nm ÁRONBudapest II. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Mammu...
149 000 000 HUF
1 505 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (38717474)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerületben közel Keresztúrhoz, eladó egy jó állapotú, 2. emeleti erkélyes lakás, rendezett lakóparki környezetben a Kozma ut...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88397155)