Eladó lakás (45579 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 579 db
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (33971538)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan megnevezése IRODA! ! ! Cég vásárlása esetén a vételár áfát tartalmaz! ! ! Az energia tanusítvány készítése folyam...
56 500 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (24912993)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
60 450 000 HUF
1 099 090 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (37235874)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
56 500 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (53144423)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
56 500 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (63564443)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az energia tanusítvány készítése folyamatban van. Projekt bemutatása Modern, kis léptékű projekt keretében kínálunk eladásra ...
56 900 000 HUF
862 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (77412895)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
57 500 000 HUF
871 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (92994735)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (17923874)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
56 900 000 HUF
862 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (45841113)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
57 500 000 HUF
871 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (54453242)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges lakást keres kiváló helyen? Fontos a lokáció és az értékállóság Ezt érdemes megnézni! Székesfehérváron, a Belváro...
59 200 000 HUF
1 003 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92675355)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 291 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest egyik legpatinásabb és legkeresettebb részén, a Szervita tér közvetlen közelében kínálok megvételre egy kivételes adot...
775 000 000 HUF
2 663 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93344473)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Projekt bemutatása 5% Áfa a terület rozsdaövezeti besorolása miatt visszaigényelhető! Lőportárdűlőn kínálunk megvételre 2026...
169 416 975 HUF
1 969 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83335931)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
92 118 600 HUF
1 738 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (25947554)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Csatári torokban lévő lakás 2. emeleten van, erkéllyel rendelkezik. Az épület szigetelt, a lépcsőház tiszta, rendezett. A l...
43 500 000 HUF
820 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57427863)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Epreskertben a Selyem utcában eladó egy 69, 5 m2-es, 2. emeleti, 3 szobás, erkélyes lakás! Főbb jellemzői: - 2002-b...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97499577)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskertben, a Derék utca elején a Lidl-lel majdnem szemben, négyemeletes társasház 4. emeletén, 8-10 éve felújított,...
62 500 000 HUF
932 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (47958514)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Nagyerdő és az egyetemek közvetlen közelében, eladó egy 57 m²-es, erkélyes, i. emeleti ...
73 900 000 HUF
1 211 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79346336)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen egyik legkedveltebb városrészén a Nagyerdőn, eladó egy 56 nm-es, 2 szobás, tégla építésű lakás. Az ingatlan praktiku...
68 800 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63554787)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon, okos megoldásokkal - a belváros szívében! Városi kényelem – okosotthonnal Debrecen belvárosában kínálunk eladá...
128 400 000 HUF
1 442 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36755484)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a nyulasi városrészben, igazi nagyerdei környezetben épül egy 6 lakásos, kiemelt műszaki tartalommal tervezett társ...
121 894 000 HUF
1 434 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal