Eladó lakás (45579 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 579 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (54886597)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eger Felsővárosi felújított, azonnal költözhető 2 szobás, 51 nm-es loggiás lakás eladó. Az ingatlan a Cifrakapu utcában, a “ko...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74292955)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 45 nm-es, 1, 5 szobás, földszinti téglalakás, amely...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44433433)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelem! *** A világörökség részeként nyilvántartott Andrássy út közelében, a Kodály köröndnél, egy ...
39 900 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (64514476)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Győr-Adyvárosban egy 47nm-es, első emeleti, kétszobás panellakást. A lakás első tulajdonostól eladó. Folya...
42 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (15179946)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
III. Óbudán a Búvár utcában eladó egy rendezett 10 emeletes panelház 10. emeletén levő 48 m2-es, 2 szobás, világos konyhás, beé...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944399)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya szívében, a város főterén ELADÓ egy földszinti, 49 nm-es lakás, egy tízemeletes, rendezett társasházban, amely elhely...
42 990 000 HUF
877 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34328399)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás, Debrecen Nagyerdőalja Tulajdonostól eladó, tégla építésű társasházi lakás. Debrecen Nagyerdőalja Laktanya utcán ...
82 900 000 HUF
1 167 605 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57439263)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagyerdőn, a Géresi utcában eladó, 3 emeletes, zártudvaros, téglaépítésű társasház 1 emeletén, 74nm-es, 3 szobás, nagy loggiás,...
83 490 000 HUF
1 128 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (95395711)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Győr-Ménfőcsanak közkedvelt, nyugodt részén – saját tárolóval (7nm) és teremgarázs gépkocsibeállóval (1 db fix park...
59 500 000 HUF
1 144 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33536767)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy első emeleti, teljes körűen felújított lakást Sátoraljaújhely egyik kedvelt részén, a Vasvári környékén, m...
26 900 000 HUF
480 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24326674)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Herminamezőn - 2. emelet - 3 Szoba - Felújítandó Városliget közelében, Herminamezőn kínálok eladásra, egy 2. emeleti társasház...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64812392)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kodály körönd közelében, a Szív utcában kínálom megvételre ezt a kiváló elhelyezkedésű, 2007-ben épült, modern és gondosan ka...
87 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54585553)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás a Budapest IV. kerületben, a Deák Ferenc utca 69 alatt! Első emeleti, per- és tehermentes ingatlan, amely teljes ...
56 900 000 HUF
1 073 584 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (18397373)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlanra, Otthon start 3%-os hitel igényelhető! Újpesten, a híresen zöld és csendes, kiváló ellátottságú Káposztásmegyer...
80 000 000 HUF
1 311 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (81657967)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér tere közelében, azonnal költözhető, jó állapotú lakás eladó! Karnyújtásnyira az Örs vezér terétől, a közkedvelt Für...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (49447274)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budafok és a XI. kerület határán, csendes, zöld hegyoldali környezetben eladó egy háromlakásos, téglaépítésű társasház legfelső...
149 000 000 HUF
1 295 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (26926967)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy jó elhelyezkedésű lakást. Az ingatlan 46 nm-es, 2 szobás. a szobák külön nyílnak. a konyha étkezős. A...
46 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33648722)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív kertvárosi otthon Zugló szívében – 2 erkélyes, lakás Eladásra kínálunk egy prémium adottságokkal rendelkező, 68 nm-es...
114 000 000 HUF
1 676 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (64733343)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Újhegy szívében – Gardróbszobás, klímás lakás a Bányató utcában! Eladásra kínálok egy teljeskörűen és ötlete...
64 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (84497367)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rózsadomb (Rézmál) zöld nyugalmában – erkélyes, igényesen felújított lakás saját tárolóval! A II. kerület egyik legkedveltebb...
123 000 000 HUF
2 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal