Eladó lakás (45576 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 576 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (45163593)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
X. Ker. Martinovics tér sarkán eladásra kínálunk egy 120 nm-es, belső kétszintes, 2 fürdőszobás ingatlant. a tulajdoni lapon "e...
68 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (17973457)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges hangulatú, harmadik kerületi, 74 négyzetméteres, belső két szintes, lakás Óbuda egyik legkedveltebb, folya...
109 900 000 HUF
1 485 135 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43633359)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sétáló Utcában - Műemlék Házban - Airbnb - Felújított - 3 Szoba A pezsgő belvárosban - karnyújtásnyira a Deák tértől - forgalo...
189 000 000 HUF
2 010 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73248866)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
XIV. Ker. Kassai utca elején kerttel körbevett téglaházban eladó egy 89 nm-es, kiváló állapotú, 3 szobás, erkélyes társasházi l...
99 000 000 HUF
1 112 359 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (44559725)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vásároljon, újonnan kialakított lakást, saját kerttel! Sopronban a Ravazd utcai lakópark közelében, újonnan kialakított, teljes...
85 900 000 HUF
1 073 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (58934994)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, az Budapest v. kerületében, a Belváros pezsgő, mégis elegáns környezetében kínálun...
133 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (89332795)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Közvetlen Vízpart, Örök Panoráma! A Balla Ingatlan siófoki irodájának kínálatában! Első emeleten elhelyezkedő Ny-i tájolású, ...
107 564 625 HUF
1 581 832 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (74746544)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Kis lakás, kis rezsi! Eladó bútorozott, első emeleti, erkélye...
9 300 000 HUF
251 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79376554)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belsőépítész által tervezett, teljesen berendezett, hőszívattyúval, szerkezet temperálással, elektromos redőnyökkel és minden k...
89 000 000 HUF
1 854 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (23773186)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 Négyzetméter saját tetőterasz a belváros tetején. Hőszívattyúval, szerkezet temperálással, minden korszerű megoldással ellá...
144 900 000 HUF
1 628 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59327729)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Kassai úti Campus közelében eladó egy 4. emeleti, zárószint 55 nm-es, 2 szobás felújítandó tégla építésű társash...
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (66532453)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, penthouse, 88 m2...
189 000 000 HUF
2 147 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (91396883)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, kertkapcsolatos,...
109 000 000 HUF
1 472 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (36495824)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
63 500 000 HUF
1 443 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (47945729)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 500 000 HUF
1 455 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (74654247)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted