Eladó lakás (45576 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 576 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44132934)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest első kerületének egyik legkedveltebb részén a Hegyalja úton kínálunk eladásra egy világos, magasföldszinti 67 négyzetm...
110 000 000 HUF
1 641 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79533839)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon a Városliget közvetlen közelében, ahol a város és a nyugalom találkozik*** Vannak lakások, és van az otthon, ahová j...
87 000 000 HUF
1 298 507 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47314543)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken találh...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (64475693)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Békéscsaba Lencsési városrészében! Az ingatlan ideális választás lehet fiatal pároknak, de befektetésként is reme...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46894144)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (35615343)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (81677788)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (43457626)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (69215344)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (28346733)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, kertkapcsolatos lakás eladó Pécsen a Zsolnay Kulturális Negyed közelében! Pécs egyik kedvelt mégis csendes részén, ...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (99375837)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével k...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17343557)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33422473)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (81545443)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (97999336)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház ligetekben újszerű, kertkapcsolatos földszinti 54 m2-es lakás eladó csendes, rendezett társasházban. a lakóközösség...
89 900 000 HUF
1 664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői tégla lakás hirdetés (29743997)
23 napja a megveszLAK-on