Eladó lakás (45576 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 576 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46714429)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertvárosban CSOK-ra, Start Hitelre alkalmas felújított lakás! A szigetelt épületben lévő 4-ik emeleti 2 szobás, 5...
42 990 000 HUF
826 730 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33346342)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jó elosztású, világos, nagy erkélyes lakás ELADÓ Wekerle/Kispest határán, a Hunyadi utcában FŐBB JELLEMZŐI: - 57 nm + belső zö...
85 000 000 HUF
1 491 228 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56342467)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 18. kerületének kiváló elhelyezkedésű, keresett környékén a Thököly Házban eladó egy 2001-ben épült, kulturált, 3 emel...
71 200 000 HUF
1 514 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86754238)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, felújított, napfényes 3 szobás csúsztatott zsalus lakás erkéllyel Pesterzsébet szívében, rendezett, folyam...
83 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42773578)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (13699444)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetői, hozamfókuszú lehetőség. Kiemelkedő befektetési potenciál a Ráday utcában : két stúdió beépíthető padlástér lehetős...
91 900 000 HUF
1 531 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92975483)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló helyen, kiváló lehetőség! Rugalmasan használható tér - befektetés, ami azonnal TERMEL VÁROSI lehetőség két funkcióval - ...
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44114454)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27492552)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal kiadható lakás, remek befektetési lehetőség a Nyugati Pályaudvar közelében Kiváló lokációval rendelkező, 2. emeleti gal...
82 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79753643)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és zöl...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59745773)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakás tágas, világos amerikai konyhás nappali került kialakításra. Kényelmes a nagy méretű, mintegy 10 m²-es erkély, amelyről ...
105 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25345336)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerületben, a Marina parton, a 2019-ben átadott Marina Garden Lakóparkban eladó egy III. emeleti, délnyugati fekvésű, v...
84 000 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54583773)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár-Feketehegyen lakóparki ingatlan eladó. a lakópark teljesen zárt, biztonságos, elektromos kapu biztosítja a bejut...
108 000 000 HUF
939 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89647288)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, felújított, erkélyes lakás eladó! Eladásra kínálok Újpalotán, Nyírpalota úton, 80-as években épült tízemel...
80 900 000 HUF
1 139 436 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35979897)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VI. kerület egyik csendes mellékutcájában, a Székely Bertalan utcában kínálunk megvételre egy igényesen felújított, első emel...
57 999 000 HUF
1 933 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (67793642)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerület, Újpesti lakótelep kedvelt részén, Újpest központ közvetlen közelében eladó egy 71 nm-es, 3 szoba + étkező/hallos f...
68 300 000 HUF
961 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42755365)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított minigarzon ELADÓ! A Rejtő Jenő utcában, a Pesti Magyar Színház közvetlen szomszédságában eladó egy igényesen felúj...
54 000 000 HUF
1 928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37127324)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpest központhoz közel, egy jó állapotú, 65 nm-es, 3 szobás, világos téglalakás, nagy erkéllyel, saját gépkocsi beállóva...
96 900 000 HUF
1 490 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi tégla lakás hirdetés (45979154)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított lakás Herceghalom KÖZPONTJÁBAN JÓ minőségű, felújított lakás eladó, Herceghalom központjában, mé...
85 400 000 HUF
1 028 915 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (42275337)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Maglód kedvelt, csendes részén kertkapcsolatos lakás eladó Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, kertkapcsolat...
99 500 000 HUF
1 309 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal