Eladó lakás (45576 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 576 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93499475)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen, teljes körűen felújított, 3 lakássá alakított, tulajdoni napon 93 nm-es ingatlan eladó a Baross utcában a Horváth Mihá...
123 700 000 HUF
1 330 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (35362734)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros belvárosi részén a Vasmű úton, részben felújított 52 nm-es panelprogramban részt vett 7. emeleti 2 szobás panellaká...
32 900 000 HUF
632 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (13795893)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag a Balla Ingatlan Ajánlatában! Eladó Lakás Kaposvár Belvárosában - Kiváló Elhelyezkedés, Kényelmes Élet Ingatlan ada...
44 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (99755485)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Balla Ingatlan siófoki irodája Közvetlen Vízparti ingatlanokat kínál Siófok Ezüstparton. Földszintes, 61 m2, 15 m2 terasz, ...
117 300 000 HUF
1 922 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (67148225)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Diósgyőri tégla lakás – Alakítsa ki saját igényei szerint! Eladó Miskolc közkedvelt, zöldövezeti városrészében, Diósgyőrben e...
19 490 000 HUF
512 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (83993984)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában kínálunk megvételre egy 69 m²-es, 2. emeleti, nappali + 2 szobás, tégla építésű lakást. Az ingatlan j...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37973733)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dobozi lakótelepen eladó egy 18 nm-es, felújított, részben bútorozott garzonlakás. Az 1. emeleti lakás főzőfülkés, fürdőszobá...
27 500 000 HUF
1 617 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (51477428)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Libakerti városrészén, rendezett társasház 1. emeletén, 54 m2-es, nappali +2 szobás, erkélyes, teljeskörűen felújított...
75 800 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (78395783)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Zöld nyugalom a GELLÉRT-HEGYEN Csendes, zöld környezetben elhelyezkedő, mégis kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkező lak...
72 490 000 HUF
1 858 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai egyéb lakás hirdetés (34457479)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk kínálatában! Piliscsaba egyik legkedveltebb, hangulatos részén, Fényesligeten kínálunk megvételre egy kivál...
57 700 000 HUF
1 068 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (26531432)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Legfontosabb információ: - 97nm alapterületű, 3+1 szobás lakás, - a 3 szoba 4db ablaka az Izabella utcára nyílik, - a lakás b...
105 900 000 HUF
1 091 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (73778587)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Saját ízlésed szerint alakítanád ki álmaid otthonát Budán? Eladó egy 83 nm-es, 2, 5 szobás lakás a XII. kerületben, Krisztin...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (54444725)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium családi otthonok a XV. kerületben – Hambár utca Budapest XV. kerületének csendes, kertvárosias részén, a Hambár utcába...
99 900 000 HUF
1 314 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (52838438)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Panorámás, prémium kivitelezésű, két szintes otthon a III. kerületben A Hunters Ingatlaniroda kínálatában egy kivételes adotts...
299 000 000 HUF
1 689 265 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (87374998)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 9. kerület csendes részén, egy duplakomfortú, erkélyes, 3 szobás lakás! Eladásra kínálunk a 9. kerületben egy 5 emele...
175 000 000 HUF
2 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (87349536)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás a Bazilika közelében! VI. kerületben, az Ó utcában eladó egy 5 emeletes, liftes társasház 2. emeletén egy fe...
60 000 000 HUF
2 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (93774963)
24 napja a megveszLAK-on