Eladó lakás (45576 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 576 db
Eladó Monori csúsztatott zsalus lakás hirdetés (66355837)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Monor központjában kínálok megvételre egy 4 emeletes Társasházban lévő 4. emeleti, 2 szobás, Tehermentes, Azonnal költözhető Er...
53 000 000 HUF
913 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (45658334)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés városában, belvárosközeli, nyugodt környezetben - azonnal költözhető 2 szobás panel lakás! Békés, frekventált elhelyezk...
24 000 000 HUF
436 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (37464439)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, igényesen felújított lakás eladó Bátonyterenyén! Bátonyterenye nyugodt, jól ellátott részén kínálunk megvételre egy...
16 800 000 HUF
316 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37346557)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, eladó egy 57 nm, tégla építésű, teljeskörűen felújított lakás. a Klímával felszerelt, erkélyes és 8 nm tárolóval r...
54 990 000 HUF
964 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53216724)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37432744)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! *** 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerül...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94187747)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 3. emeleti 2 szobás panel lakás zugló egyik legkedveltebb, zöldövezeti RÉSZÉN! Budapest XIV. kerü...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (44494757)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén*** Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47482762)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az inga...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (87844454)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Napfényes luxus és hatalmas terasz zugló SZÍVÉBEN*** Eladásra kínálunk egy 2018-ban épült, 70 nm-es, 3 szobás téglalakást a...
139 900 000 HUF
2 088 059 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72939434)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ingatlan 3%-os Otthon Start Hitelprogramra alkalmas! Megvételre kínálunk Pestszentimre közkedvelt részén, az Alacska lakót...
99 800 000 HUF
1 096 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi egyéb lakás hirdetés (28335913)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok vármegye, Újszász városban, megvételre kínálunk egy felújításra szoruló 43 m2-es sorházi lakást. Az ingatl...
5 900 000 HUF
137 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi tégla lakás hirdetés (59359479)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Üröm ófalujában egy társasházként működő ikerház egyik fele! Szobák száma: 4+1, hozzá tartozó telekrséz: 430 m2 Az épül...
124 900 000 HUF
975 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (48496532)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Solymár szívében, a Templom tér közvetlen közelében várja új lakóit ez a napfényes, 100 m2-es, belső kétszintes otthon, ahol a ...
123 000 000 HUF
1 230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (88443429)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár szívében, a Templom tér közelében várja új lakóit ez a napfényes, 90 m2-es, belső kétszintes otthon, ahol a tágas terek...
109 000 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári tégla lakás hirdetés (98244337)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Solymár szívében, a Templom tér közelében várja új lakóit ez a 107 nm-es, 3 szobás, kertkapcsolatos otthon - ahol a napfény, a ...
129 900 000 HUF
1 214 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96973234)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosban modern, fiatalos, minőségi és kényelmes lakás eladó! Akár azonnal is költözhető! A vásárláshoz Baba...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (44247738)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében egy 54 négyzetméteres, kiváló elrendezésű, világos lakás a 9 emeleten. Az ingatla...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (59787793)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom saját kerttel és garázzsal - eladó lakás Nyíregyházán! Nyíregyháza kertvárosi részén kínálunk eladásra eg...
64 900 000 HUF
618 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59644334)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tökéletes családi otthon a 21. kerület zöldövezetében! AZONNAL költözhető LAKÁS! Budapest 21. kerületének egyik legcsendesebb, ...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?