Eladó lakás (45578 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 578 db
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (83441954)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Lakópark Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 5 Épület emeleteinek száma: 7 Tájolása: Dél-nyugai tájol...
77 900 000 HUF
1 442 592 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (57548778)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 1 Épület emeleteinek száma: 1 Tájolása: Dél-nyugai tájo...
48 900 000 HUF
1 686 206 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34342496)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 4 Épület emeleteinek száma: 4 Állapota: Jó Komfort beso...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38321315)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 4 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Keleti tájolású...
54 900 000 HUF
1 076 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (84437347)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 6 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Déli tájolású Á...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44359639)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elhelyezkedése: Zöldövezet Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 4 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Dél-nyugai táj...
45 500 000 HUF
1 058 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45292734)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Déli tájolású Á...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (14275693)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 6 Tájolása: Keleti tájolá...
41 500 000 HUF
1 296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (33566279)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 7 Tájolása: Déli tájolású Á...
139 833 500 HUF
1 839 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (54577941)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 3 Épület emeleteinek száma: 7 Tájolása: Déli tájolású Á...
143 001 250 HUF
1 881 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (87324727)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 7 Tájolása: Nyugati tájolás...
75 073 000 HUF
1 924 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti panel lakás hirdetés (74933347)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 1 Épület emeleteinek száma: 8 Tájolása: Keleti tájolá...
89 500 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (67148782)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 1 Épület emeleteinek száma: 2 Tájolása: Dél-nyugai tájo...
315 000 000 HUF
2 692 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (33455544)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Földszinten Tájolása: Dél-nyugai tájolású Állapota: Jó Komfort besorolása: Dup...
81 900 000 HUF
1 186 956 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (69342624)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Társasház Emeleti elhelyezkedés: Magasföldszint Tájolása: Déli tájolású Állapota: Jó Komfort besorolása: összko...
75 000 000 HUF
1 293 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (27643454)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
160 900 000 HUF
1 625 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (31324444)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Örökösföldön, 66 nm-es, 1+2 szobás, folyamatosan karbantartott lakás, szigetelt társasházban eladó! Főbb paramét...
52 900 000 HUF
801 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34946454)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosának szívében, a Pásti utcában eladó egy egyedi hangulatú, galériás lakás teljes berendezéssel Debrecen egyik ...
54 900 000 HUF
1 407 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (87394766)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen - Dobozi lakótelepen, a Műszaki Kar közelében, téglaépítésű, felújítandó, 49 m2 es, 2 szobás, 1 emeleti, erkélyes laká...
46 900 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73384597)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak a Tradíció Ingatlan kínálatában – Lakás eladó Győr-Nádorváros szívében! Győr egyik legkedveltebb városrészében, Nádorváro...
49 500 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal