Eladó lakás (45578 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 578 db
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (73549443)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykőrösön eladó 60 m²-es, erkélyes lakás saját kertkapcsolattal! Nagykőrös csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy ...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35989699)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * Modern, energiatakarékos új építésű 1. emeleti, nappali + 3 szobás lakás nagy terasszal * * * Új építésű belvárosi 4 laká...
89 390 000 HUF
1 090 121 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34433229)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22942599)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított lakás, saját lekerített udvarrésszel, autóbeáll...
63 000 000 HUF
887 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56924947)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, 56 m2-es, 2 szobás, erkélyes lakás. Az in...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74667543)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyenes téren eladó egy kiváló elrendezésű 79 nm-es tágas, napfényes erkélyes lakásAz ingatlan közel helyezkedik el a belvárosho...
76 990 000 HUF
974 556 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33899138)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Kecskemét közkedvelt részén, a Széchenyivárosban! Az Írinyi utcában kínálok megvételre egy 52 m², 2. 5 Szobás, erk...
51 500 000 HUF
990 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47233432)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új lakás eladó Kecskemét BELVÁROSÁBAN! A régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalo...
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34483442)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (71258933)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálint egyik legkeresettebb részén, Tükörhegy modern, igényes lakóparkjában kínálom megvételre ezt a kivételes adottságokk...
172 990 000 HUF
2 162 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (43133533)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szegeden, a Pentelei soron eladó egy 35 m²-es, 2. emeleti, liftes társasházban található garzon, amely tökéletes választás első...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (44666133)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó belső kétszintes + beépített tetőteres, 5 szobás, teraszos lakás A 5 szoba, a jól elkülöníthető szintek és a több vizesb...
78 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (39944388)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Budapest x. kerületében, a Gyakorló utcában, az Örs vezér tere közvetlen közelében egy 53 nm-es, földszinti, 1+2 félszobá...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői panel lakás hirdetés (39339477)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gödöllőn, központban, eladó egy 4. emeleti, 62 m2-es, felújított állapotú, erkélyes, 2 szobás panel lakás. A lakás JELLEMZŐI:...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33949538)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Privát otthon az erdő szélén – modern lakás Testvérhegy zöld szívében! Ha olyan otthont keresel, ahol a természet közelsége é...
84 900 000 HUF
1 415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (34727734)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerületben: újpest szomszédságában, eladó egy 72 m2, közepes állapotú, 2 szobás, világos, jó elosztású társasházi TÉGLALAKÁ...
65 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (74782258)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbuda központjában, kiváló infrastruktúrával rendelkező környéken eladó egy 56 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes lakás! Az...
71 900 000 HUF
1 283 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (36528778)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 félszobás lakás újpest-központban – 1 perc a METRÓ! Újpest-központban, karbantartott társasház VII. emeletén kínálu...
56 000 000 HUF
1 647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (55469746)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. A 73 m2...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67731235)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ál...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal