Eladó lakás (45578 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 45 578 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79483756)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása A projektről A Waterfront City egy új, modern városnegyed a 3. kerületben, ahol a természet közelsége és a ...
95 900 000 HUF
2 283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (46373536)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
138 000 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (26255742)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
138 000 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73759544)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
141 600 000 HUF
1 792 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (52936544)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
141 600 000 HUF
1 792 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35368359)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
132 400 000 HUF
2 206 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23572337)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
132 400 000 HUF
2 206 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (12425293)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
253 071 000 HUF
2 433 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (59349622)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
253 071 000 HUF
2 433 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (88893443)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Budán, a közkedvelt Pauler utcában, 24 lakásos társas házban, egy 79 nm-es, nyugati fekvésű, kétszobás lakás...
129 800 000 HUF
1 582 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83625893)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
128 900 000 HUF
1 571 951 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (44143854)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XV. kerület Pestújhely részén egy 82 nm-es, 3 szobás ikerház felet. Az ingatlanhoz minimális kert tartozik...
104 900 000 HUF
1 081 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (94377534)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 000 000 HUF
1 020 618 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (66977613)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest lll. kerületének központi részén, a Vörösvári úton kínálunk megvételre egy nettó 65nm-es (bruttó 67nm), 3 szobás, 3. e...
89 000 000 HUF
1 328 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (65343255)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
89 000 000 HUF
1 328 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (47753896)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Törökbálinton, panorámás domboldalon, prémium alapanyagokból épülő 2 lakásos ház mindkét lakása eladó! Várható átadás: 2026. ...
155 000 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74947443)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Ez a kivételes, egyedi, tágas és világos lakás nemcsak kényelmes életteret biztosít egy nagyobb - akár két genenerációs - csalá...
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51545747)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Ilka utcában, az Ilka Udvarban eladó erkélyes lakás  https://my. Matterport. Com/show/? M=5ghJaXp...
95 000 000 HUF
1 417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (85274345)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Veszprémben a Jutasi lakótelepen eladó egy 2+1 szobás jó állapotú panel lakás, melynek főbb jellemzői: - 62 nm-es + 4nm-es erk...
55 900 000 HUF
873 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (66444499)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Krúdy Gimnázium közelében, Földszinti, Azonnal Birtokba Vehető, 74 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás, garázs vásá...
61 000 000 HUF
824 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal