Eladó lakás Budapest V. kerületben (1028 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 028 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35499884)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lakás a Dohány utcai Zsinagóga közvetlen közelében található, ami garancia a páratlan központi elhelyezkedésre és a kiváló in...
160 000 000 HUF
1 553 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38169268)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 89 m²-es, 3. emeleti, teljes körűen és prémium minőségben felújított luxusingatlan a Váci utca közvetlen szomszédságá...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44493373)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Világos, magas belmagasságú, modernizált, 107 m²-es, négyszobás lakás erkélykapcsolattal, liftes ház 4. emeletén. A nagy ablak...
219 000 000 HUF
2 046 728 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74236373)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ez a harmadik emeleti, rendkívül napfényes lakás igazi ritkaság a piacon, hiszen a folyosó legvégén helyezkedik el, így az ajta...
82 000 000 HUF
2 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (48347531)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Lipótváros szívében, egy remek adottságú, első emeleti, csodálatosan világos lakás várja új tulajdonosát. A 61 négyzetméteres ...
169 000 000 HUF
2 770 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84215638)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Astoria közelében, a Károly körúton kínálunk megvételre egy igazán különleges, 89 négyzetméteres lakást, amely a belvárosi élet...
149 990 000 HUF
1 685 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76228816)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legelegánsabb és legkeresettebb környékén, a Lipótvárosban kínáljuk eladásra ezt a napfényben úszó, 79 nm-es, mi...
149 000 000 HUF
1 795 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74427977)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legikonikusabb pontján, a Jászai Mari téren kínálunk eladásra egy minden részletében igényesen felújított, stílu...
119 990 000 HUF
1 874 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75664824)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ez a harmadik emeleti, rendkívül napfényes lakás igazi ritkaság a piacon, az ajtaja előtti szakasz privát erkélyként funkcionál...
77 500 000 HUF
1 845 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54293544)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Vámház körúton egy páratlan adottságokkal rendelkező, rendkívül világos lakás, amely karnyújtásnyira található a Váci u...
91 900 000 HUF
1 557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (26934557)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeretne Budapest egyik legkiemeltebb környékén élni, vagy inkább befektetésre vásárolna? Rövidtávú kiadásra keres lakást? Eset...
129 000 000 HUF
1 032 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95772845)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
A Petőfi téren álló, 1910-ben épült ház nem csupán egy belvárosi társasház, hanem Budapest történetének egy karakteres lenyomat...
299 900 000 HUF
2 142 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37749194)