Eladó lakás Budapest V. kerületben (1028 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 028 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33523443)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lakást egy jó állapotú, rendezett társasház félemeletén.  Az...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49681274)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elképzelte már, hogy egy belvárosi lakásban él, ahol a város szívében minden karnyújtásnyira elérhető? Most lehetősége nyílik a...
148 990 000 HUF
1 752 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44559674)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ahol a múlt értékei és a jelen kényelme találkozik - Üdv Itthon! RÖVID ÖSSZEFOGLALÓ Eladó egy 93 m²-es, 3 szobás, különleges ...
349 000 000 HUF
3 752 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31267354)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó prémium lakás az v. kerület szívében a Stollár Béla utcában. a rendkívül tágas, világos lakás, ahol a modern kényelem és ...
219 900 000 HUF
2 470 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73432669)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton! Budapest v. kerületének szívében,...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84986333)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Váci utca déli részén, szépen felújított eklektikus, liftes épületben, első emeleti, udvari nézetű lakás eladó...
99 900 000 HUF
1 958 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49346592)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az v. kerületben eladó, egy csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű, 50 nm-es, kétszobás lakás. Az ingatlan egy impozáns, nagypolg...
83 000 000 HUF
1 660 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68336338)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi prémium otthon 116 m² modern elegancia, kompromisszumok nélkül Eladó, egy 116 nm-es, teljesen felújított, 3 szobás, 3...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57247525)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban eladó, egy 47 nm -es, 2 szobás, felújított lakás. Az in...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87496964)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2 szoba hallos lakás, 71 nm-es, a nappali ablakai és az erkély a Dunára és a budai Várra PANORÁMÁS. A társasház folyamatosa...
193 400 000 HUF
2 723 943 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63439659)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
***Eladó befektetésre alkalmas prémium ingatlan belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációj...
295 000 000 HUF
3 206 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (67792429)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38447223)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
160 500 000 HUF
3 732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19344497)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35299549)