Eladó lakás Budapest X. kerületben (789 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 789 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (38295832)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás kiváló LOKÁCIÓBANHa egy azonnal költözhető, ízlésesen felújított, praktikus elo...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43833998)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 10. kerületben, Kőbánya központi részén, a Kőrösi Csoma Sándor úton egy 64 m2-es, második emeleti, nappali + 2 hálószob...
69 000 000 HUF
1 078 125 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37483148)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új otthont keres? Ha igen, az élet egy új lehetőséget kínál Önöknek. Kőbánya egyik kertvárosi részén, csendes, nyugodt körn...
43 900 000 HUF
1 254 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (82943773)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43535424)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak NÁLUNK!  68M²-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó az Újhegyi lakótelepen – akár azonnali bérleti hozammal!  Budapest x. k...
68 700 000 HUF
1 010 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (66746437)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás az árkád Budapest közvetlen közelében, a Budapest x. kerületében (Gyakorló köz) Kiváló elhelyezk...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (72919716)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 szo...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (48355234)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Piaci ár alatt, kivételes lehetőség Kőbánya-KertvárosbanAkár befektetésre, akár két generáció együttélésére keres megoldást, ez...
135 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (39797843)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakásKépzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indítod ...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44349381)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljes körűen felújított, modern, klímás, 3 szobás panellakás kiváló lokációban! Ha egy ízlésesen felújít...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (78146944)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (73442749)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár e...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32219143)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (59484879)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében eladó egy teljeskörűen felújított, 25 m²-es garzonlakás! Kiváló elhelyezkedésű, polgári tégla társasház...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (62634848)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, második emeleti lakás az Állomás utcábanHa egy olyan lakást keres, melybe komolyabb ráfordítás nélkül beköltözhet, vag...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23456866)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, telj...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (39677434)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének kedvelt, csendes és zöldövezeti részén, Óhegyen egy 56 nm-es, téglaépítésű, napfényes, 2 szobás l...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (97937247)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Világos, erkélyes lakás eladó az Örs vezér tér közelében! Https://my. Matterport. Com/show/? M=3f8mh31zyegi35zsarmi4fa7b Ela...
81 900 000 HUF
1 137 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37897788)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1. 5 Szobás felújított lakás a VÁROSKÖZPONTBAN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk a x. kerület...
51 500 000 HUF
1 256 097 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (13668234)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált ez az 54 nm-es, jó állapotú, társasházi lakás. Az ingatlan két tágas és világos szobával, egy kényelmes méretű kon...
63 900 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest X. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal