Eladó lakás Budapest XI. kerületben (1603 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 603 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (92772753)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás a XI. kerület közkedvelt RÉSZÉN! Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb részén, az Allee Bevásár...
99 000 000 HUF
1 736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (29834546)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, exkluzív otthon Kelenvölgyben ahol a nyugalom és a minőség találkozik. Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb...
169 000 000 HUF
1 920 454 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (75755777)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Etele Plázánál 8. emeleti jó állapotú panellakás tárolóval eladó! ! ! Világos, erkélyes lakás a Bikás park és az Etele Pláza ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (83772145)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
99 000 000 HUF
1 736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (39364333)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Etele Plázánál eladó 2. emeleti, jó állapotú panellakás. Hangulatos, erkélyes lakás kiváló lokációban a Bikás park közeléb...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (96385344)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kertkapcsolatos lakás ÚJBUDÁN*** Ritka lehetőség Újbuda szívében található lakóparkban kínálunk megvételre egy 2020-ban épü...
83 900 000 HUF
2 706 451 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69871758)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületében, a Tétényi úton 2. emeleti, 48 nm-es, erkélyes panel lakás eladó. Az ingatlan teljes körű felújításo...
84 500 000 HUF
1 760 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (76545343)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha a cél a kopaszi gát közelsége, az új vagy újszerű lakás megtalálása! Eladóvá vált ez a 2022-ben átadásra került 1+1 szobás...
99 900 000 HUF
2 628 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39923435)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiataloknak, Befektetőknek! XI. kerület Közkedvelt Részén Az Irinyi József Utcában Eladó Egy Felújított, 1, 5 Szobássá Alakít...
72 900 000 HUF
1 970 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (35477133)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld, bartók béla út 59 m² +3 m² erkély, 2 szoba 9. emelet. A lakás egy panelprogram ker...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33757349)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári hangulatú, 3 szobás lakás Budapest XI. kerületében Budapest XI. kerületének frekventált, mégis csendes részén kí...
134 800 000 HUF
1 567 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42772388)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem kivételes lehetőség a XI. KERÜLETBEN! Budapest egyik legkeresettebb részén, a XI. kerület kiváló infrastruk...
104 900 000 HUF
1 380 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (58337479)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk Gazdagréten a Törökugrató utcában egy jó állapotú, 54 nm-es, 1+2 félszobás p...
74 800 000 HUF
1 385 185 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (22479591)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
83 900 000 HUF
2 706 451 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (54763423)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Zöldre néző teraszos lakás privát hangulattal. Budapest XI. kerületében, Sashegy egyik csendes utcájában, a Breznó közben kín...
180 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (64733657)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városi Oázis Újbudán, Kertkapcsolatos, Modern Garzon Eladó! ENGLISH description BELOW! ! ! Ritka lehetőség a XI. kerület egy...
83 900 000 HUF
2 706 451 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44329433)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön az Allee mellé! Teljes körűen felújított, erkélyes lakás eladó! ENGLKISH description BELOW! ! ! Budapest egyik leg...
99 000 000 HUF
1 736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57452334)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
83 900 000 HUF
2 706 451 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44972939)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pazar panorámával lakás eladó! Sasad tetején, kertes társasházban kínálunk eladásra egy 94 nm-es, második emeleti, kétszintes...
175 000 000 HUF
1 861 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (34343943)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szuper helyen! Az Etele úton, a Tétényi út és az Etele Pláza között kínálunk megvételre frissen, teljes körűen (gépészetileg ...
79 900 000 HUF
1 598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XI. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal