Eladó lakás Budapest XI. kerületben (1603 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 603 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47274754)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, kétszintes otthonná alakítható felújítandó villa lakás a ménesi úton intim terasszal, kertkapcsolat lehetőséggel, gar...
165 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (59542191)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi nyüzsgés, mégis tökéletes csend? Alakítsd saját ízlésedre ezt a remek elosztású lakást a Móricz Zsigmond körtéren! ...
89 900 000 HUF
1 426 984 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (26484326)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lokáció lokáció LOKÁCIÓ! Eladó 1. emeleti, 51 m2-es tégla lakás a Citadella úton, erkéllyel, tárolóval tökéletes lokáció! F...
127 000 000 HUF
2 490 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74581327)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
165 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (52278674)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utcában 4. emeleti, felújítandó, loggiás lakás panelprogramos házban! Eladó Budapest 11. kerületében, Őrmező váro...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35974553)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A XI. kerület egyik legelegánsabb részén, Madárhegy mellett, Hosszúréten eladó egy bruttó 140 nm-es luxuslakás (114 nm lakótér ...
323 000 000 HUF
2 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45311933)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület, Aliz utcában, egy azonnal költözhető, 2001-ben épült társasházban egy 43 m2-es, amerikai konyhás nappaliva...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13417334)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XI. kerület egyik legelegánsabb részén, Madárhegy mellett, Hosszúréten eladó egy bruttó 100 nm-es luxuslakás (76 nm lakótér +...
238 000 000 HUF
2 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (14568569)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
86 650 000 HUF
1 699 019 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (49734965)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
96 410 000 HUF
1 483 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36431746)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
133 078 000 HUF
1 446 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (89963327)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás 11. kerületKivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közkedvel...
74 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98275764)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás plusz garázs és TÁROLÓ! Budapesten a Sashegyen a xi. - XII. kerület határán található kilenc lakásos társasházban, 59 m2-...
106 000 000 HUF
1 796 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77414312)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségű újépítésű lakások Péterhegyen modern építészet, zöldtetők, kivételes terekBudapest XI. kerületének egyik legke...
176 400 000 HUF
1 818 556 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37933797)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetőknek és otthonkeresőknek egyaránt ajánlott! Budán, a XI. kerületben, a Villányi út legkedveltebb részén eladó egy maga...
150 000 000 HUF
1 485 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (24383676)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XI. kerületben az Allee Bevásárlóközpont közelében, a Baranyai téren, eladó, 90 nm-es, erkélyes lakás, rendezett liftes társash...
169 000 000 HUF
1 877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42948813)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ebben a tökéletes lokációban, kínálunk megvételre egy lakáskülönlegességet, amely ideális választás lehet azok számára, akik eg...
113 500 000 HUF
1 436 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73929747)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes 60 nm-es, 2 szobás, francia erkélyes lakást Budapest egyik kiemelkedő részén, a 11. kerületben,...
117 000 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45459653)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Kosztolányi Dezső tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 73 m²-...
119 000 000 HUF
1 630 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (76477153)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb részén, az Elite Lakóparkban kínálunk megvételre egy 62 m²-es, nappali + 2 hálósz...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XI. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal