Eladó lakás Budapest XI. kerületben (1603 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 603 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47544587)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel Budapest 11. kerületének egyik rejtett gyöngyszemét, Kelenföld szívében, az Etele Plázával szemben elhelyezkedő, 51...
87 000 000 HUF
1 553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (12664944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 s...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (35935534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (59976964)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület kedvelt részén, az Etele úton egy 49 nm-es, ötödik emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatlan tágas és ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36735338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
2, 5 Szobás földszinti lakás saját terasszal és tárolóval a XI. kerület kedvelt részén! A XI. kerület egyik legkedveltebb körn...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43575853)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag irodánk kínálatában! A Rétköz utcában eladásra kínálunk egy 86 nm-es, első emeleti, teraszos, közepes állapotú laká...
110 500 000 HUF
1 284 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36749529)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (93959886)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. kerület, a Móricz Zsigmond körtéren, egy 53 nm-es, kétszobás, jó elosztású, v. emeleti, igényesen felújított...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37595269)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fantasztikus elrendezés, részleteiben remekül kigondolt, felújított, panorámával rendelkező, erkélyes lakás! 3%-Os hitelre is ...
77 200 000 HUF
1 544 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63849534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó belső 2 szintes új építésű lakás a XI. kerületben, Madárhegy csendes mellékutcájában, terasszal, KERTKAPCSOLATTAL. Kizáró...
244 200 000 HUF
2 142 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46949929)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 ...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47424852)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes 60 nm-es, 2 szobás, francia erkélyes lakást Budapest egyik kiemelkedő részén, a 11. kerületben,...
117 000 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95494375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű 1-2-3 Szobás, Teraszos Álomotthonok Újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúr...
71 500 000 HUF
2 306 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (16573464)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 sz...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (26223429)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Világos, felújított lakás Őrmezőn, fix 3%-os Otthon Start hitellel megvásárolható! Eladó egy 52 nm-es, háromszobás, gondosan ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37752457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, Lágymányoson kínálunk eladásra egy 73, (Tul. Lapon 67) nm-es, 2+1 szobás, magaföld...
99 990 000 HUF
1 369 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (31427784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (82284598)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (55225137)