Eladó lakás Budapest XI. kerületben (1603 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 603 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72333666)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendesebb környezet, mégis teljes városi kényelem. Eladó a Kopaszi-gát közelében, egy kiemelkedő műszaki minőségű, modern, fi...
105 000 000 HUF
2 441 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (42393554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74283683)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
See the english description below, thank YOU! ! ! Eladó egy modern, prémium minőségű, napfényes lakás a Kopaszi-gát közelében,...
105 000 000 HUF
2 441 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23447348)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*****Kulcsrakész újépítésű lakások a XI. kerületben, Péterhegyen***** Meglévő használatbavételi engedély! A lakópark 12 épül...
96 410 000 HUF
1 483 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (42549773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag NÁLUNK! Gazdagért kedvelt részén a Törökugrató utcában kínálunk eladásra, egy harmadik emeleti, 74nm-es, nappali, é...
96 900 000 HUF
1 309 459 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37642922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Beregszász úton, a metrótól mindössze 5 perc sétára eladó ez a brutto 31 nm-es, 1 s...
69 900 000 HUF
1 997 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (34515324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (42518493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon Start Programra alkalmas, teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás eladó Őrmezőn, a Menyecske utcában Eladó Budapest XI....
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47742338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, egy 52 nm-es...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (84974863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35348753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 104 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ik...
110 000 000 HUF
1 057 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69454442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 110 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ik...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73629359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47828953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiválóan megközelíthető helyen, igényes épületben, 2 szobás otthon eladó! Ez a z ingatlan valóban minden korosztály számára id...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (52798967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (36342388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Xi. kerületében, őrmezőn a menyecske utcában, egy 52 nm-es, 3 szobás, jó elosztású, VIII. emeleti, igényesen felújított, szö...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38944644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Projekt bemutatása A XI. kerületi Bartók Béla úthoz közel épülő lakópark egy csendes, nyugodt környezetet kínál a város forgat...
131 276 250 HUF
1 620 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37449224)