Eladó lakás Budapest XII. kerületben (716 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 716 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (48532473)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Top lokáció, könnyen alakítható lakás eladó a XII. kerületben! Eladásra kínálunk a XII. kerület egyik kiemelten keresett, kivá...
78 900 000 HUF
1 578 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (96753749)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó erkélyes, nappali + 2 szobás lakás a 12. kerület kedvelt utcájában, a Tusnádi utcában (Kissvábhegy)! Sík utcában, parkosí...
115 000 000 HUF
1 769 230 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93993759)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
☀️ Panorámás, napfényes otthon a Svábhegyen – csak költözni kell! Ha egy igényesen felújított, világos és nyugodt otthont ker...
128 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36573547)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 115 m²-es, belső kétszintes lakás kényelmes terasszal a Svábhegy egyik legcsendes...
169 500 000 HUF
1 473 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (21448338)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***A XII. kerület egyik kiemelt részén, a hegyvidék bevásárlóközpont közelében újszerű, kiváló állapotú földszinti, kertkapcsol...
217 000 000 HUF
2 932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (45843535)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Hangulatos, galériás lakás a XII. kerület szívében eladó! *** Eladásra kínálunk egy 31 nm-es, 3. emeleti, világos és baráts...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (88315454)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet ...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38973748)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokáció! Napfényes lakás a Városmajor szomszédságában! Maros utcai 2 szobás 2. emeleti lakás vált elérhetővé. Kiváló ...
88 400 000 HUF
1 637 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43977856)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Örökpanoráma és nyugalom a Hegyalja úton – Felújított, alacsony rezsijű otthon eladó! Szeretne a város felett ébredni egy olya...
99 900 000 HUF
1 884 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (74994526)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás Luxuslakás a Hegyvidék Kapujában XII. kerület, mom Park mögött autóbeállóval az árban! Engedje, hogy elvarázsolja ez ...
350 000 000 HUF
3 365 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (82994542)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium, kertkapcsolatos lakás eladó a XII. kerületben, a Hegyvidék Bevásárlóközpont közelében ENGLISH description BELOW! ! ! ...
217 000 000 HUF
2 932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (64373324)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, galériás lakás eladó a XII. kerületben, kiváló lokáció ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XII. kerületében, ...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (69749539)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 115 m²-es, belső kétszintes (duplex) lakás kényelmes terasszal a Svábhegy egyik l...
169 500 000 HUF
1 473 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (24317533)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budai panoráma, tágas terek és egy ritka, belső kétszintes kialakítás a XII. kerület egyik legjobb részén. -- Please scroll d...
275 000 000 HUF
2 037 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (31933845)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet (...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (62473473)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges lakás a XII. kerületben, a városmajor szomszédságában a hajnóczy józsef UTCÁBAN. Hogy mitől különleges? ...
119 000 000 HUF
1 608 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (98528248)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 külön garzonná alakított, felújított lakás a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkeresettebb budai r...
91 900 000 HUF
1 733 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37432948)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, felújított polgári lakás XII. Ker. , Greguss utca (Déli pályaudvar / Széll Kálmán tér közelében) Hangulatos, c...
95 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99339534)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, a Margaréta utcában! 4. emel...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54785458)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal