Eladó lakás Budapest XII. kerületben (716 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 716 db
Eladó Budapest XII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (55791624)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó, Budapest XII. kerületében, egy kivételes adottságokkal rendelkező, 66 nm-es, 3 szobás lakás, amely lenyűgöző panorámá...
139 000 000 HUF
2 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36776527)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kompakt tetőtéri lakás a Hegyvidéken, panorámával! Eladó egy jó méretű, könnyen fenntartható, bruttó 60 négyzetméteres lakás ...
119 000 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43544972)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló beosztású, teraszos, világos lakás a XII. kerület zöldövezetében – garázsvásárlási lehetőséggel A XII. kerület egyik le...
226 944 805 HUF
2 224 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52933739)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerületben, a városmajor közelében, világos, utcai lakás ELADÓBudapest XII. kerületében, a Hajnóczy József utcában kínálok...
108 000 000 HUF
1 611 940 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54344833)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerületben, a városmajor közelében, világos, utcai lakás ELADÓ Budapest XII. kerületében, a Hajnóczy József utcában kínál...
108 000 000 HUF
1 611 940 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (67853955)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegancia és kényelem a mom Park szomszédságában Felújított, dupla erkélyes lakás a 12. kerületben! Eladásra kínálunk a XII. ke...
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (24994574)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
XII. Széchenyihegy egyik legkedveltebb, csendes, zöld mellékutcájában kertkapcsolatos, újonnan, nagy terekkel kialakítható, bel...
244 000 000 HUF
1 150 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54757223)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XII. Széchenyihegy egyik legkedveltebb, csendes mellékutcájában, elvehetetlen, zöld panorámás, újonnan, nagy terekkel kialakíth...
255 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84667414)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők, Otthonteremtők Figyelem! – Panorámás Teraszos Lakás a XII. kerületben? A XII. kerület egyik közkedvelt, budai han...
74 600 000 HUF
1 587 234 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (92445359)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (74854571)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XII. kerületben, a csendes Tartsay Vilmos utcában egy 89 m²-es, 3 szobás, déli tájolású, kifejezetten világ...
164 900 000 HUF
1 852 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44865783)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34959385)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, Budapest XII. kerületében, egy kivételes adottságokkal rendelkező, 66nm-es, 3 szobás lakás, amely lenyűgöző panorámát kí...
139 000 000 HUF
2 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35783724)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (98448367)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó XII. kerület Németvölgy–Sashegy határán lévő csendes, kertvárosias hangulatú 1. emeleti, 48 nm-es, 2 szobás lakás rendeze...
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72271927)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 12. kerületében kínálok megvételre egy 100 nm lakótérrel rendelkező 4. emeleti belső kétszintes lakást. Az épület a 40...
165 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (45696416)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Exclusive panorámás nagylakás az erdő ölelésében! ***Megvételre kínálok Budapest XII. kerület egyik legnívósabb részén, cso...
299 000 000 HUF
1 728 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63474734)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegancia és kényelem a mom Park szomszédságában Felújított, dupla erkélyes lakás a XII. kerületben! Eladásra kínálunk a XII....
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (89533174)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
139 000 000 HUF
2 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99444735)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
139 000 000 HUF
2 106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal