Eladó lakás Budapest XIV. kerületben (1825 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 825 db
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (22438394)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerületben, Zugló egyik legkedveltebb részén, Nagyzuglóban, a Bolgárkertész utcában, egy félemeleti, 58 nm-es, 2 szobás l...
75 000 000 HUF
1 293 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68954749)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csend és harmónia! Zugló egyik legkedveltebb részén, Alsórákoson, eladó egy négylakásos társasház, földszinti, 73 nm-es, 3 sz...
82 900 000 HUF
1 135 616 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75239852)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Gizella úton egy 1. emeleti, délkeleti tájolású, 73 m²-es lakást, amely jelenleg nappali + 1 hálós kialakítású, de az a...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54434938)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42837263)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (27431221)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy kivételes panorámás kilátással rendelkező, igényesen felújított panel lakás a Zugló szívében. Az ingatlan egy tízemel...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (45441344)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49322339)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XIV. kerületében, Alsórákos csendes, családi házas övezetében eladóvá vált egy 1 + 2 félszobás, 2. emeleti panel lakás...
66 900 000 HUF
1 194 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43443285)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43319948)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes luxus és hatalmas terasz zugló SZÍVÉBEN! Eladásra kínálunk egy 2018-ban épült, 70 nm-es, 3 szobás téglalakást az el...
139 900 000 HUF
2 088 059 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45649699)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
139 900 000 HUF
2 088 059 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74325231)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljes körű kényelem Zugló szívében: alacsony rezsi, saját parkoló és extra pince tároló! Ez az ingatlan nem csupán egy tégla ...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41363489)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23475524)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló kedvelt részén, az Erzsébet királyné útján eladó egy 4 lakásos szigetelt társasházban lévő erkélyes, bruttó 70 nm nagyság...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44235673)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zugló egyik legjobb részén 3. emeleti lakás: nappali-konyha-étkező + 3 hálószoba izgalmas terekkel Eladó csendes mellékutcában...
139 000 000 HUF
1 158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (88985736)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43354649)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24326674)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Herminamezőn - 2. emelet - 3 Szoba - Felújítandó Városliget közelében, Herminamezőn kínálok eladásra, egy 2. emeleti társasház...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (81657967)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér tere közelében, azonnal költözhető, jó állapotú lakás eladó! Karnyújtásnyira az Örs vezér terétől, a közkedvelt Für...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33648722)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív kertvárosi otthon Zugló szívében – 2 erkélyes, lakás Eladásra kínálunk egy prémium adottságokkal rendelkező, 68 nm-es...
114 000 000 HUF
1 676 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XIV. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal