Eladó lakás Budapest XIV. kerületben (1826 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 826 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (78553223)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
• Fontos számára, hogy közel legyen az örs vezér tere? • Nem szeretne felújítással bajlódni, de egy tisztasági festés még bele...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (52751279)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1, 5 Szobás-Panellakás-Zugló-Füredi Utca! • 5. emeleti, 1, 5 szobás panellakás • világos, jó elosztású lakás • panelprogramos...
66 000 000 HUF
1 404 255 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39758442)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes ékszerdoboz Zugló szívében – Kiváló közlekedésnél, az Angol utcában! Eladásra kínálunk egy tehermentes, 3. emeleti, 2...
65 000 000 HUF
1 382 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49373493)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1/2 Haszonélvezeti Joggal Eladó! Zugló kedvelt zöldövezeti lakótelepén keressük új tulajdonosát egy 2 szobás, ablakos konyhás...
42 000 000 HUF
913 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (78465115)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősorban fiatal családokn...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (19868448)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon start hitellel is megvásárolható***Zuglóban, herminamezőn, a Kassai téren kínálunk megvételre egy dupla liftes csúszt...
65 900 000 HUF
1 497 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37379743)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Otthon start hitellel is megvásárolható*** Zuglóban, herminamezőn, a Kassai téren kínálunk megvételre egy dupla liftes csús...
65 900 000 HUF
1 497 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49959473)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, igényesen felújított lakás kiváló lokációban! Eladó Budapest XIV. kerületének közkedvelt részén, Istvánmezőn, egy 75 m...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (98339329)